Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по созданию программы информатизации Винницкой области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 31.08.2006 № 358
Утратил силу

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31.08.2006 р. N 358

Про заходи щодо створення програми інформатизації Вінницької області

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Вінницької обласної державної адміністрації
 від 19 червня 2015 року N 364)

З метою забезпечення виконання положень Законів України "Про Національну програму інформатизації", "Про Концепцію Національної програми інформатизації", Постанови Верховної Ради України "Про затвердження Завдань Національної програми інформатизації на 2006 - 2008 роки", відповідно до п. 1 ст. 2, п. 1 ст. 17, п. 9 ч. 1 ст. 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2000 року N 644 "Про затвердження Порядку формування та виконання регіональної програми і проекту інформатизації", розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2001 року N 54-р "Про затвердження державних замовників регіональних програм і проектів інформатизації":

1. Утворити науково-технічну раду з розгляду питань формування та виконання програми інформатизації Вінницької області (далі - Науково-технічна рада) у складі згідно з додатком та затвердити Положення про неї, що додається.

2. Взяти до відома, що програма інформатизації Вінницької області (далі - Програма) є складовою частиною Національної програми інформатизації.

3. Визначити наступні пріоритетні напрями інформатизації області, що будуть включені в проект концепції програми інформатизації Вінницької області:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос