Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О праздновании на Винниччине Дня защитника Отчизны

Областная государственная администрация
Распоряжение от 21.02.2006 № 56

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.02.2006 р. N 56

Про відзначення на Вінниччині Дня захисника Вітчизни

Відповідно до Указу Президента України від 23 лютого 1999 року N 202/99 "Про День захисника Вітчизни", розпорядження голови облдержадміністрації від 25 грудня 2002 року N 447 "Про відзнаки обласного рівня", з метою сприяння патріотичному вихованню громадян, поваги до історичного минулого свого народу, враховуючи велике історичне значення захисту Вітчизни:

1. Утворити організаційний комітет у складі згідно з додатком 1 та затвердити заходи з підготовки та відзначення в області Дня захисника Вітчизни, що додаються.

2. Нагородити Почесними грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради з наданням грошової винагороди ветеранів Великої Вітчизняної війни, військовослужбовців та активістів громадських організацій згідно з додатком 2.

3. Головному управлінню з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації (Василюк С. М.) профінансувати видатки в сумі 2402 грн. коштом обласного бюджету, передбаченим на нагородження відзнаками обласного рівня, відповідно до кошторису.

Опрос