Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по увековечению памяти жертв политических репрессий и голодоморов на Винниччине

Областная государственная администрация
Распоряжение от 16.09.2005 № 397

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.09.2005 р. N 397

Про заходи щодо увічнення пам'яті жертв політичних репресій та голодоморів на Вінниччині

Відповідно до Указу Президента України від 11 липня 2005 року N 1087/2005 "Про додаткові заходи щодо увічнення пам'яті жертв політичних репресій та голодоморів в Україні", з метою увічнення пам'яті жертв політичних репресій та голодоморів на Вінниччині, глибокого осмислення історичного минулого українського народу, його багаторічної боротьби за відновлення державності, а також посилення уваги суспільства, зокрема молоді до трагічних сторінок історії держави:

1. Головним управлінням облдержадміністрації: житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту та зв'язку (Аксельрод Р. Б.), з питань внутрішньої політики, у справах засобів масової інформації та зв'язків з громадськістю (Вітенко О. А.), управлінням облдержадміністрації: містобудування та архітектури (Сергеєв О. В.), культури і туризму (Левицький А. І.), освіти і науки (Івасюк І. Д.), у справах молоді та спорту (Фєнєв О. А.), районним державним адміністраціям, виконкомам міських рад міст обласного значення за участю громадських організацій, які безпосередньо займаються вивченням проблем політичних репресій і голодоморів:

1.1. Вжити протягом 2005 - 2006 років заходів щодо належного упорядкування поховань жертв політичних репресій, спорудження пам'ятників та встановлення пам'ятних знаків.

1.2. Організувати роботу із залученням учнівської та студентської молоді щодо пошуку поховань жертв політичних репресій та голодоморів.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос