Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении тарифов на услуги для посетителей Дома науки и техники Жмеринской дирекции железнодорожных перевозок Юго-Западной железной дороги

Дирекция железнодорожных перевозок
Тарифы, Приказ от 02.08.2004 № 152
Утратил силу

Про затвердження тарифів на послуги для відвідувачів Будинку науки і техніки Жмеринської дирекції залізничних перевезень Південно-Західної залізниці

Наказ Жмеринської дирекції залізничних перевезень
Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця"
від 2 серпня 2004 року N 152

Зареєстровано у Вінницькому обласному управлінні юстиції
11 серпня 2004 р. за N 32/575

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Жмеринської дирекції залізничних перевезень
 Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця"
 від 25 жовтня 2004 року N 198)

Згідно розпорядження начальника ДТГО "Південно-Західна залізниця" від 15.04.2004 року N Н-4-296 та наказу Жмеринської дирекції залізничних перевезень від 15.07.2004 року N 13-3/219 з першого липня цього року на Південно-Західній залізниці підвищено заробітну плату, в зв'язку із чим підвищуються відрахування до фонду оплати праці, для забезпечення рентабельності роботи Будинку науки і техніки Жмеринської дирекції залізничних перевезень, з метою виконання покладених на нього завдань НАКАЗУЮ:

1. Затвердити тарифи на послуги для відвідувачів Будинку науки і техніки Жмеринської дирекції залізничних перевезень Південно-Західної залізниці (додаються).

2. На підставі Указу Президента України "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів державної виконавчої влади" від 03.10.92 року N 493 з наступними змінами та Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.92 року N 731, подати наказ та відповідні документи для державної реєстрації в управлінні юстиції Вінницької області.

3. Даний наказ вводиться в дію через десять днів після реєстрації в управлінні юстиції Вінницької області.

4. З введенням в дію цього наказу вважати таким, що втратили чинність, наказ Жмеринської дирекції залізничних перевезень "Про затвердження тарифів на послуги для відвідувачів Будинку науки і техніки Жмеринської дирекції залізничних перевезень Південно-Західної залізниці" від 17.05.2004 р. N 84, зареєстрований в управлінні юстиції Вінницької області 27.05.2004 р. за N 21/564.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос