Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О завершении безоплатной передачи в коммунальную собственность территориальных общин области государственного имущества, в процессе приватизации и корпоратизации не вошедшего в уставные фонды хозяйственных обществ

Областная государственная администрация
Распоряжение, Перечень от 22.05.2003 № 190

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22.05.2003 р. N 190

Про завершення безоплатної передачі у комунальну власність територіальних громад області державного майна, що в процесі приватизації та корпоратизації не увійшло до статутних фондів господарських товариств

Відповідно до Закону України "Про передачу об'єктів права державної та комунальної власності" із змінами і доповненнями, абзацу 5 пункту 2 розділу III Закону України від 24.12.2002 р. "Про внесення змін до Закону України "Про оподаткування прибутку підприємств" та доручення Кабінету Міністрів України від 21.01.2003 р. N 3094 щодо забезпечення беззаперечного прийняття у 2003 році на баланс органів місцевого самоврядування об'єктів соціальної інфраструктури, що знаходяться на балансах господарських товариств:

1. Рекомендувати регіональному відділенню Фонду державного майна України у Вінницькій області (Гижко П. А.):

1.1. Вжити заходів щодо завершення до кінця 2003 року передачі об'єктів соціальної інфраструктури, які знаходяться на балансах господарських товариств області і є державною власністю, до комунальної власності відповідних територіальних громад.

1.2. Прийняти рішення щодо передачі окремих об'єктів в оренду, приватизації або укладення договорів схову без права їх використання.

2. Головам райдержадміністрацій разом з головами міських, селищних і сільських рад до 30 червня 2003 року розробити заходи щодо завершення прийняття об'єктів соціальної сфери до комунальної власності територіальних громад (згідно з додатками) та поінформувати відділ контролю апарату облдержадміністрації про їх виконання до 15 січня 2004 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Коровія В. В.

 

Голова
обласної державної адміністрації
 

 
В. Коцемир
 

 

Опрос