Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Представление налоговой отчетности

Государственная налоговая администрация области
Письмо от 18.09.2002 № 5733/D/28-114

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛИСТ

від 18.09.2002 р. N 5733/D/28-114

Подання податкової звітності

У листі ви зазначаєте, що підприємство, на якому працюєте, мале, комп'ютера не має і, отже подавати звітність на дискеті, тобто на магнітних носіях, не може.

Відповідно до Порядку, затвердженого наказом ДПА України N 473 від 30.12.97 р. (в редакції наказу ДПА України N 10 від 06.01.99 р., зареєстрованого в Мінюсті України 15.03.99 р. за N 163/3456), за наявності комп'ютерної техніки юридичні та фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності формують і подають звітність за формою N 8ДР в електронному вигляді, тобто на дискеті. На сьогодні майже 90 відсотків платників податків Вінницької області подають звітність за формою N 8ДР на магнітних носіях.

Між місцевими органами ДПС та платниками податків у більшості випадків є розуміння того, що автоматизація такої трудомісткої ділянки роботи, як підготовка суб'єктами господарської діяльності звітності, її приймання та обробка місцевими ДПІ, - це не тільки вимога часу, а й реальна економія сил та засобів. Через це ДПА України та податкові органи на місцях проводять роз'яснювальну роботу серед платників податків з метою активізації приймання довідок форми N 8ДР на електронних носіях. В органах ДПС обладнуються службові приміщення, комплектуються групи фахівців, що прийматимуть звітність за допомогою відповідної комп'ютерної техніки. Отже, ми пропонуємо вам також перейти на електронну форму звітності.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос