Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в тарифы на услуги для пассажиров на вокзалах Бердичев, Мироновка, Белая Церковь и линейных станциях Казатинской дирекции железнодорожных перевозок, утвержденные приказом начальника Казатинской дирекции N 19 от 24.01.2001 г. с дополнениями

Дирекция железнодорожных перевозок
Тарифы, Приказ от 12.12.2001 № 349
Утратил силу

Про внесення змін до тарифів на послуги для пасажирів на вокзалах Бердичів, Миронівка, Біла Церква та лінійних станціях Козятинської дирекції залізничних перевезень, затверджених наказом начальника Козятинської дирекції N 19 від 24.01.2001 р. з доповненнями

Наказ Козятинської дирекції залізничних перевезень Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця"
від 12 грудня 2001 року N 349

Зареєстровано у Вінницькому обласному управлінні юстиції
14 січня 2002 р. за N 2/448

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Козятинської дирекції залізничних перевезень
 Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця"
 від 2 червня 2003 року N 151)

У зв'язку з введенням в дію нових тарифних ставок (посадових окладів) для оплати працівників залізничного транспорту України, згідно з розпорядженням управління Південно-Західної залізниці N Н-4-283 від 29.08.2001 р. змінюються вихідні дані для розрахунку калькуляцій тарифів на послуги, що надаються пасажирам на вокзалах Бердичів, Миронівка, Біла Церква та лінійних станціях Козятинської дирекції залізничних перевезень.

Керуючись наказом Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця" від 11.12.2000 р. N 339-Н "Про встановлення переліку платних послуг, що надаються пасажирам на вокзалах та в поїздах Південно-Західної залізниці", п. 5.1.2 Положення про Козятинську дирекцію залізничних перевезень, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити зміни до тарифів на послуги для пасажирів на вокзалах Бердичів, Миронівка, Біла Церква та лінійних станціях Козятинської дирекції, затверджених наказом начальника Козятинської дирекції N 19 від 24.01.2001 р. (додаються).

2. Подати відповідні документи на державну реєстрацію в управління юстиції Вінницької області.

3. Вищезгадані зміни до тарифів вводяться в дію через десять днів після реєстрації в управлінні юстиції Вінницької області.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос