Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Положение о собрании судей Апелляционной палаты Высшего антикоррупционного суда

Апелляционная палата Высшего антикоррупционного суда
Положение, Решение от 24.05.2019 № 1

АПЕЛЯЦІЙНА ПАЛАТА ВИЩОГО АНТИКОРУПЦІЙНОГО СУДУ

ПОЛОЖЕННЯ
про збори суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду

Із змінами, внесеними
рішенням зборів суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду
від 01 серпня 2019 року N 4

1. Загальні положення

1.1. Відповідно до частини першої статті 128 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" збори суддів - зібрання суддів відповідного суду, на якому вони обговорюють питання внутрішньої діяльності цього суду та приймають колективні рішення з обговорюваних питань.

1.2. До питань внутрішньої діяльності судів відповідно до частини третьої статті 126 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" належать питання організаційного забезпечення судів та діяльності суддів, соціальний захист суддів та їхніх сімей, а також інші питання, що безпосередньо не пов'язані зі здійсненням правосуддя.

1.3. Правові засади, організація і порядок діяльності зборів суддів визначаються Конституцією України (ст. 1301), Законом України "Про судоустрій і статус суддів" (розділ VIII "Суддівське самоврядування", статті 126 - 134), іншими законами; регламентами та положеннями, що приймаються з'їздом суддів України, Радою суддів України, Положенням про збори суддів відповідного суду, що затверджується зборами суддів.

1.4. Основними засадами діяльності зборів суддів є відкритість, гласність, законність, рівність прав всіх суддів, незалежність суддів, вільне волевиявлення, об'єктивність, колегіальність прийняття рішень, обов'язковість рішень зборів для всіх суддів.

2. Повноваження зборів суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду

2.1. До завдань зборів суддів Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду належить вирішення питань щодо:

- зміцнення незалежності Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду як суду апеляційної інстанції, суддів, захист професійних інтересів суддів, у тому числі захист від втручання в їхню діяльність;

- участі у визначенні потреб кадрового, фінансового, матеріально-технічного та іншого забезпечення Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду та контроль за додержанням установлених нормативів такого забезпечення;

- обрання голови Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду у порядку, встановленому Законом України "Про судоустрій і статус суддів".

Опрос