Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении тарифов на тепловую энергию, производство тепловой энергии, поставку тепловой энергии, услуги по поставке тепловой энергии и поставке горячей воды ОБЩЕСТВУ С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "МІЖНАРОДНО-ДІЛОВИЙ ЦЕНТР"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Тарифы от 08.10.2020 № 1589
действует с 23.10.2020

Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії, постачання теплової енергії, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНО-ДІЛОВИЙ ЦЕНТР"

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 8 жовтня 2020 року N 1589

Зареєстровано в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Київ)
21 жовтня 2020 р. за N 258/261

Відповідно до статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 13, 20 Закону України "Про теплопостачання", статті 4 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року N 869 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2019 року N 291), постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади", з метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів:

1. Установити тарифи на теплову енергію без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНО-ДІЛОВИЙ ЦЕНТР", що додаються.

2. Установити тарифи на виробництво теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНО-ДІЛОВИЙ ЦЕНТР", що додаються.

3. Установити тарифи на постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНО-ДІЛОВИЙ ЦЕНТР", що додаються.

4. Установити тарифи на послугу з постачання теплової енергії без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНО-ДІЛОВИЙ ЦЕНТР", що додаються.

5. Установити тарифи на послугу з постачання гарячої води, що виробляється за допомогою індивідуального теплового пункту, окремо для багатоквартирного будинку ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНО-ДІЛОВИЙ ЦЕНТР", що додаються.

6. Узяти до відома, що структуру тарифів на теплову енергію без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНО-ДІЛОВИЙ ЦЕНТР", установлених пунктом 1 цього розпорядження, визначено згідно з додатком 1.

7. Узяти до відома, що структуру тарифів на виробництво теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНО-ДІЛОВИЙ ЦЕНТР", установлених пунктом 2 цього розпорядження, визначено згідно з додатком 2.

8. Узяти до відома, що структуру тарифів на постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНО-ДІЛОВИЙ ЦЕНТР", установлених пунктом 3 цього розпорядження, визначено згідно з додатком 3.

Опрос