Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении тарифов на тепловую энергию, производство тепловой энергии, транспортировку тепловой энергии, поставку тепловой энергии, услугу по поставке тепловой энергии ОБЩЕСТВУ С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Тарифы от 03.09.2020 № 1357

Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії, постачання теплової енергії, послугу з постачання теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР"

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 3 вересня 2020 року N 1357

Зареєстровано в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції України (м. Київ)
10 вересня 2020 р. за N 201/204

Відповідно до статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 13, 20 Закону України "Про теплопостачання", статті 4 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року N 869 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03 квітня 2019 року N 291), постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади", з метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів:

1. Встановити тарифи на теплову енергію без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР", що додаються.

2. Встановити тарифи на виробництво теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР", що додаються.

3. Встановити тарифи на транспортування теплової енергії без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР", що додаються.

4. Встановити тарифи на постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР", що додаються.

5. Встановити тарифи на послугу з постачання теплової енергії без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР", що додаються.

6. Взяти до відома, що структуру тарифів на теплову енергію без урахування витрат на утримання та ремонт центральних теплових пунктів, з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР", установлених пунктом 1 цього розпорядження, визначено згідно з додатком 1.

7. Взяти до відома, що структуру тарифів на виробництво теплової енергії ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРТНИЙ ЦЕНТР", установлених пунктом 2 цього розпорядження, визначено згідно з додатком 2.

Опрос