Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении тарифов на тепловую энергию, производство тепловой энергии, транспортировку тепловой энергии, поставку тепловой энергии, услуги по централизованному отоплению и централизованной поставке горячей воды коммунальному предприятию "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Святошинського району м. Києва"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Тарифы от 31.01.2018 № 93
Утратил силу

Про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво теплової енергії, транспортування теплової енергії, постачання теплової енергії, послуги з централізованого опалення і централізованого постачання гарячої води комунальному підприємству "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Святошинського району м. Києва"

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 31 січня 2018 року N 93

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві
12 лютого 2018 р. за N 42/1890

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради
 від 3 вересня 2018 року N 1609)

Відповідно до статті 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статті 20 Закону України "Про теплопостачання", статті 7 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", постанов Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року N 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги", від 28 грудня 1992 року N 731 "Про затвердження Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади", з метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів:

1. Встановити тарифи на теплову енергію комунальному підприємству "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Святошинського району м. Києва", що додаються.

Опрос