Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления налоговой консультации

Главное управление ГФС в г. Киеве
Письмо от 25.09.2015 № 14785/10/26-15-21-02-21

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У М. КИЄВІ

ЛИСТ

від 25.09.2015 р. N 14785/10/26-15-21-02-21

Головним управлінням ДФС у м. Києві запит щодо надання податкової консультації, розглянуто.

Опис питання: Чи буде вважатися порушенням діючого законодавства в сфері ліцензування господарської діяльності, зокрема Закону України від 19.12.95 N 481/95-ВР (зі зміна і доповненнями), якщо суб'єкт господарювання, який має виключно ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, буде реалізовувати алкогольні напої на умовах оплати по безготівковому розрахунку іншому суб'єкту господарювання в складі надаваних послуг харчування, і така реалізація алкогольних напоїв у складі послуг харчування оформлятиметься лише рахунком та актом виконаних робіт (актом наданих послуг), оскільки зазначені послуги харчування надаватимуться суб'єкту господарювання як кінцевому споживачу?

Правовідносини, що пов'язані з видачею, призупиненням, анулюванням ліцензій врегульовані Законом від 19.12.95 р. N 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (далі - Закон N 481), Тимчасовим порядком видачі ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.05.96 р. N 493 (надалі - Порядок видачі ліцензій).

Відповідно до ч. 1 ст. 55 Господарського кодексу України, суб'єктами господарювання визнаються учасники господарських відносин, які здійснюють господарську діяльність, реалізуючи господарську компетенцію (сукупність господарських прав та обов'язків), мають відокремлене майно і несуть відповідальність за своїми зобов'язаннями в межах цього майна, крім випадків передбачених законодавством.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос