Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно возможности организации средствами массовой информации съемок телевизионных проектов, передач, шоу и т. п. на площадях пищеблоков (столовых) заведений образования г. Киева

Государственная санитарно-эпидемиологическая служба Украины
Письмо от 06.03.2015 № 989

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖСАНЕПІДСЛУЖБИ У М. КИЄВІ

ЛИСТ

від 06.03.2015 р. N 989

Шановна Олено Григорівно!

Надаємо Вам інформацію стосовно можливості організації засобами масової інформації зйомок телевізійних проектів, передач, шоу тощо на площах харчоблоків (їдалень) закладів освіти м. Києва.

Державними санітарними правилами та нормами "Влаштування, обладнання, утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей", затвердженими наказом Міністерства охорони здоров'я України від 01.08.2013 N 678 та зареєстрованими в Міністерстві юстиції України 9 серпня 2013 року за N 1370/23902, п. 9.18 визначено, що вхід до приміщень харчоблоку заборонено стороннім особам, за винятком осіб, які здійснюють контроль або нагляд.

Відповідно до ч. 4 ст. 35 Закону України "Про дошкільну освіту" контроль і державний нагляд за якістю харчування у дошкільних навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності покладається на засновників (власників) цих закладів, відповідні органи управління охорони здоров'я та відповідні органи управління освітою.

Опрос