Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка электронной записи детей в дошкольные учебные заведения коммунальной собственности территориальной общины города Киева

Департамент образования и науки; молодежи и спорта исполнительного органа Киевского городского совета
Порядок, Приказ от 27.03.2014 № 184
редакция действует с 23.09.2014

Про затвердження Порядку електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту
виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 27 березня 2014 року N 184

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у місті Києві
09 квітня 2014 р. за N 6/1059

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту
 виконавчого органу Київської міської ради
 від 23 вересня 2014 року N 514

Відповідно до Плану заходів з впровадження в Україні Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд", затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 липня 2012 року N 514-р, Міської цільової програми "Освіта Києва. 2011 - 2015 роки", затвердженої рішенням Київської міської ради від 25 травня 2011 року N 196/5583, Освітнього проекту "Стандарт столичної освіти", затвердженого рішенням Київської міської ради від 22 травня 2013 року N 314/9371, розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 23 травня 2013 року N 760 "Про запровадження електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва" та з метою вдосконалення управління діяльністю дошкільних навчальних закладів, забезпечення прозорої процедури зарахування дітей та вільного доступу до інформації про дошкільні навчальні заклади і формування єдиного інформаційного середовища освіти столиці наказую:

1. Затвердити Порядок електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів міста Києва, що додається.

2. Координаційному центру інформаційно-комунікаційних технологій Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (Сніжко М. В.) забезпечити оприлюднення цього наказу в установленому порядку.

3. Наказ набирає чинності з дня його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Пархоменко І. М.

 

Директор Департаменту

О. Добровольська

 

Опрос