Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Какая недвижимость не относится к объекту обложения налогом на недвижимое имущество?

Главное управление ГФС в г. Киеве
Разъяснение от 14.10.2014

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДФС У М. КИЄВІ

Яка нерухомість не відноситься до об'єкта оподаткування податком на нерухоме майно?

Головне управління Державної фіскальної служби у м. Києві звертає увагу, що відповідно до норм Податкового кодексу України (пп. 265.2.2 п. 265.2 ст. 265) не оподатковуються податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки:

Опрос