Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Порядок снятия с учета физических лиц - предпринимателей как плательщиков единого взноса в органах доходов и сборов

Главное управление Миндоходов в г. Киеве
Разъяснение от 20.06.2014

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ МІНДОХОДІВ У М. КИЄВІ

Порядок зняття з обліку фізичних осіб - підприємців як платників єдиного внеску в органах доходів і зборів

Головне управління Міндоходів у м. Києві нагадує, що зняття з обліку фізичних осіб - підприємців як платників єдиного внеску здійснюється органами доходів і зборів на підставі відомостей з реєстраційної картки, наданих державним реєстратором (ч. 1 ст. 5 Закону України від 08.07.2010 N 2464-VI "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування").

Після отримання від державного реєстратора відповідних відомостей орган доходів і зборів проводить позапланову документальну перевірку щодо правильності нарахування та сплати єдиного внеску. На основі акта перевірки щодо правильності нарахування та сплати єдиного внеску платник здійснює остаточні розрахунки.

Після проведення позапланової документальної перевірки платника єдиного внеску, здійснення ним розрахунків орган доходів і зборів складає довідку про відсутність заборгованості зі сплати єдиного внеску за формою N 3-ЄСВ.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос