Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Условий проведения Городского фестиваля-конкурса "Честь имею!", посвященного Дню защитника Отчизны

Департамент образования и науки; молодежи и спорта исполнительного органа Киевского городского совета
Условия, Приказ от 04.02.2013 № 52

Про затвердження Умов проведення Міського фестивалю-конкурсу "Маю честь!", присвяченого Дню захисника Вітчизни

Наказ Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
від 04 лютого 2013 року N 52

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у місті Києві
14 лютого 2013 р. за N 11/1003

Відповідно до спільного наказу Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України, Міністерства оборони України, Міністерства культури і туризму України від 27 жовтня 2009 року N 3754/981/538/49 "Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання молоді", Міської цільової програми "Освіта Києва. 2011 - 2015 рр.", затвердженої рішенням Київської міської ради від 25 травня 2011 року N 196/5583 "Про затвердження Програми "Освіта Києва. 2011 - 2015 рр.", з метою формування у підростаючого покоління патріотизму, національної свідомості та гідності, бажання захищати та прославляти свою Батьківщину, розкриття творчих здібностей молоді та активізації роботи шкільного учнівського самоврядування наказую:

1. Затвердити Умови проведення Міського фестивалю-конкурсу "Маю честь!", присвяченого Дню захисника Вітчизни, що додаються.

2. Цей наказ набирає чинності з дня його оприлюднення.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Челомбітько В. Ю.

 

Директор Департаменту

О. Добровольська

 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос