Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Размера фактических расходов на копирование или печать документов, предоставляемых по запросу на информацию, распорядителем которой является Главное управление юстиции в г. Киеве, и Порядка возмещения этих расходов

Городское управление юстиции
Порядок, Приказ от 30.10.2012 № 2442
редакция действует с 09.08.2013

Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Головне управління юстиції у м. Києві, та Порядку відшкодування цих витрат

Наказ Головного управління юстиції у м. Києві
від 30 жовтня 2012 року N 2442

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у місті Києві
15 листопада 2012 р. за N 66/983

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Головного управління юстиції у м. Києві
 від 9 серпня 2013 року N 426/6

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації", постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 N 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію" та з метою упорядкування роботи Головного управління юстиції у м. Києві по забезпеченню запитувачів публічною інформацією наказую:

1. Затвердити Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Головне управління юстиції у м. Києві, що додається.

2. Затвердити Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Головне управління юстиції у м. Києві, що додається.

3. Управлінню з питань звернень громадян, правового та документального забезпечення подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03.10.92 N 493 "Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади" (зі змінами).

Опрос