Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении конкурса на лучшее предложение внешнего вида Главной новогодней елки на Майдане Незалежности в г. Киеве "Ялинка-2013"

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 21.03.2012 № 447

Про проведення конкурсу на кращу пропозицію зовнішнього вигляду Головної новорічної ялинки на Майдані Незалежності в м. Києві "Ялинка-2013"

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 21 березня 2012 року N 447

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у місті Києві
5 квітня 2012 р. за N 19/936

Відповідно до статті 22 Закону України "Про столицю України - місто-герой Київ", статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та з метою формування привабливого зовнішнього вигляду міста Києва, створення святкової атмосфери для мешканців і гостей столиці в Новорічні та Різдвяні свята, надання можливості реалізувати кращий творчий проект Головної новорічної ялинки на 2013 рік:

1. Провести до 15 червня 2012 року конкурс на кращу пропозицію зовнішнього вигляду Головної новорічної ялинки на Майдані Незалежності в м. Києві "Ялинка-2013" (далі - конкурс).

2. Головному управлінню культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) здійснити заходи, пов'язані із забезпеченням належного організаційного рівня підготовки та проведення Конкурсу.

3. Затвердити Порядок проведення конкурсу на кращу пропозицію зовнішнього вигляду Головної новорічної ялинки на Майдані Незалежності в м. Києві "Ялинка-2013", що додається.

4. Покласти на Управління преси та інформації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідальність за інформаційне забезпечення підготовки і проведення Конкурсу та висвітлення його підсумків у засобах масової інформації.

5. Розпорядження набирає чинності з моменту його оприлюднення.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Опрос