Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об основных мерах по обеспечению исполнения Закона Украины "О доступе к публичной информации" в исполнительном органе Киевского городского совета (Киевской городской государственной администрации)

Киевская городская государственная администрация
Распоряжение, Порядок, Форма от 19.03.2012 № 419
редакция действует с 18.03.2013

Про основні заходи щодо забезпечення виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" у виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)

Розпорядження виконавчого органу Київської міської ради
(Київської міської державної адміністрації)
від 19 березня 2012 року N 419

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у місті Києві
4 квітня 2012 р. за N 17/934

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Київської міської державної адміністрації
 від 18 березня 2013 року N 348

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", Указу Президента України від 05.05.2011 N 547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 N 583 "Питання виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади":

1. Встановити, що виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація):

1.1. Є розпорядником інформації, яка отримана або створена в процесі здійснення виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) своїх повноважень та яка перебуває у володінні виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

1.2. Не є розпорядником інформації:

1.2.1. За запитами на інформацію, яка створена або отримана в процесі діяльності інших державних органів України, органів влади інших держав, міжнародних організацій, інших органів місцевого самоврядування, а також районних в місті Києві державних адміністрацій.

1.2.2. Яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.

2. Визначити управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) спеціальним структурним підрозділом, який в установленому законом порядку організовує доступ до публічної інформації, відповідає за попередній розгляд, опрацювання, облік, аналіз та контроль за своєчасним наданням відповідей на запити на інформацію, що надходять до виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), а також надає консультації під час оформлення таких запитів.

3. Затвердити:

Опрос