Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления извлечения из декларации о доходах физического лица

Главное управление Пенсионного фонда Украины в г. Киеве
Письмо от 18.04.2005 № 8584/08

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В М. КИЄВІ

ЛИСТ

від 18.04.2005 р. N 8584/08

Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві звертає увагу на неправомірність вимог органів Пенсійного фонду України до громадян-підприємців щодо надання витягу з декларації про доходи фізичної особи.

Згідно з частиною другою ст. 17 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" страхувальник зобов'язаний подавати звітність органам Пенсійного фонду у строки, в порядку та за формою, встановленою Пенсійним фондом.

Порядок надання звітності платників Пенсійного фонду визначено Інструкцією про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженою постановою правління Пенсійного фонду України від 19 грудня 2003 року N 21-1 (далі - Інструкція). Зокрема, п. 11.12 Інструкції встановлено, що фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності за підсумками року надають органу Пенсійного фонду за місцем проживання розрахунки сум страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування за звітний рік до 1 квітня наступного за звітним року за формою згідно з додатком 25 до цієї Інструкції.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос