Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Предельные тарифы за предоставление дополнительных услуг правового характера, не связанных с совершаемыми нотариальными действиями, а также технического характера, государственными нотариусами города Киева, утвержденные приказом N 119/02 от 29 ноября 2000 г.

Городское управление юстиции
Приказ от 24.03.2005 № 43/02
Утратил силу

Про внесення змін та доповнень до Граничних тарифів за надання додаткових послуг правового характеру, які не пов'язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також технічного характеру, державними нотаріусами міста Києва, затверджених наказом N 119/02 від 29 листопада 2000 р.

Наказ Київського міського управління юстиції
від 24 березня 2005 року N 43/02

Зареєстровано в Київському міському управлінні юстиції
20 травня 2005 р. за N 31/673

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Головного управління юстиції у м. Києві
 від 29 квітня 2011 року N 674/02)

В зв'язку з набранням чинності Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб", статтями 11, 12 якого нотаріуси визначені податковими агентами з покладанням на них функцій з нарахування доходів (прибутків), отриманих за проведення операції з продажу об'єктів нерухомого та рухомого майна, НАКАЗУЮ:

1. Внести до Граничних тарифів за надання додаткових послуг правового характеру, які не пов'язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також технічного характеру, державними нотаріусами міста Києва, затверджених наказом N 119/02 від 29 листопада 2000 р., зареєстрованим в Київському міському управлінні юстиції 25.12.2000 р. за N 107/299 (зі змінами та доповненнями), наступні зміни:

1.1. Доповнити Граничні тарифи за надання додаткових послуг правового характеру, які не пов'язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також технічного характеру, державними нотаріусами міста Києва Розділом IV. "Надання державними нотаріусами додаткових послуг правового та технічного характеру з питань надання консультацій, роз'яснень щодо нарахування доходів (прибутків) при посвідченні договорів купівлі-продажу, міни нерухомого та рухомого майна та оподаткування доходу, отриманого платником податку внаслідок прийняття ним у спадщину коштів, майна, майнових чи немайнових прав, та за проведення розрахунків по нарахуванню доходів (прибутків), отриманих за проведення операцій з продажу об'єктів нерухомого та рухомого майна при посвідченні договору купівлі-продажу, міни нерухомого майна та рухомого майна", що додається.

Опрос