Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно обеспечения контроля за определением страны происхождения товаров "группы риска"

Киевская региональная таможня
Перечень, Приказ от 02.07.2003 № 687

КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 02.07.2003 р. N 687

Щодо забезпечення контролю за визначенням країни походження товарів "групи ризику"

На виконання листів ДМСУ від 10.07.2002 р. N 11/6-14.1-6021-ЕП "Про перелік товарів "групи ризику", від 28.05.2003 N 11/2-14-8221-ЕП "Про доповнення до Переліку товарів "групи ризику" та з метою запобігання випадків ухилення суб'єктами ЗЕД від сплати податків у повному обсязі з причин неправильно визначеної країни походження наказую:

1. Оперативним підрозділам Київської регіональної митниці посилити контроль при перевірці відомостей про країну походження товарів, що зазначені в додатку N 1, які ввозяться на митну територію України з країн, що зазначені в додатку N 2.

2. Перевірку відомостей про країну походження товару здійснювати з урахуванням рекомендацій, які наведені в листі Держмитслужби України від 10.07.2002 р. N 11/6-14.1-6021-ЕП.

3. У разі виникнення спірного питання визначення країни походження товару оперативним підрозділом готується запит до відділу номенклатури відповідно до вимог наказу Київської регіональної митниці від 27.06.2001 р. N 541 "Про затвердження Порядку роботи відділу номенклатури при взаємодії з оперативними підрозділами КРМ".

4. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та митної статистики щотижнево надавати до відділу номенклатури інформацію про митне оформлення товарів, що входять до Переліку товарів "групи ризику" та заявляються по ВМД в режимі ІМ 40.

5. Відділу митних платежів щотижнево надавати до відділу номенклатури інформацію (номер та дата ВМД, номер товару (гр. 32 ВМД), заявлена країна походження) про митне оформлення товарів "групи ризику", до яких застосовується посилений контроль при перевірці відомостей про країну походження товарів, у випадках, коли перевірка відомостей про країну походження товару здійснювалась без залучення відділу номенклатури та за результатами якої заявлена країна походження товару була визнана як невідома.

6. Доручення КРМ від 22.11.2002 N 133 "Щодо забезпечення контролю за визначенням країни походження товарів "групи ризику" вважати таким, що втратило чинність.

7. Заступнику начальника загального відділу довести вимоги наказу до оперативного складу митниці.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос