Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении дополнений в приказ Киевской региональной таможни от 12 сентября 2000 года N 712

Киевская региональная таможня
Приказ от 20.02.2002 № 166

КИЇВСЬКА РЕГІОНАЛЬНА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 20.02.2002 р. N 166

Про внесення доповнень до наказу Київської регіональної митниці від 12 вересня 2000 року N 712

З метою впорядкування питання обліку суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності у Київської регіональної митниці, недопущення перешкод у порядку ведення зазначеного обліку (переобліку) суб'єктів або безпідставних вимог до підприємств терміново стати на облік згідно нового розподілу районів міста Києва, вимог при митному оформленні до термінових змін у реєстраційних документах (адміністративних та податкових), відповідно до розпорядження голови Київської міської державної адміністрації від 01.08.2001 р. N 1625 "Про утворення районних у місті Києві державних адміністрацій" наказую:

1. Митне оформлення та контроль реєстраційних документів суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності міста Києва, які знаходяться на обліку у транзитно-вантажних відділах відповідно до розподілу районів міста Києва (зазначеному у п. 6 наказу Київської регіональної митниці від 12 вересня 2000 року N 712), здійснювати без додаткових вимог до змін у документах на проведення переобліку за новим розподілом районів міста Києва.

2. Облік суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності міста Києва, які зареєстровані за новим адміністративно-територіальним поділом міста Києва (відповідно до розпорядження голови Київської міської державної адміністрації від 01.08.2001 р. N 1625 "Про утворення районних у місті Києві державних адміністрацій"), здійснювати тільки у визначеному транзитно-вантажному відділі, за письмовою резолюцією начальника Київської регіональної митниці (або особи, яка його заміщує).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос