Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Указ Президиума Верховного Совета Украинской ССР "Об участии колхозов, совхозов, промышленных, транспортных, строительных и других предприятий и хозяйственных организаций в строительстве и ремонте автомобильных дорог"

ПВС УССР
Указ Президиума Верховного Совета от 16.05.1980 № 243а-X
Утратил силу

УКАЗ
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Про внесення змін і доповнень до Указу Президії Верховної Ради Української РСР "Про участь колгоспів, радгоспів, промислових, транспортних, будівельних та інших підприємств і господарських організацій у будівництві і ремонті автомобільних шляхів"

Указ затверджено
 Законом Української РСР
 від 31 жовтня 1980 року N 1052-X

Указ втратив чинність
(згідно з Указом Президії Верховної Ради Української РСР
 від 4 жовтня 1988 року N 6672-XI)

Відповідно до Указу Президії Верховної Ради СРСР від 14 квітня 1980 року "Про внесення змін і доповнень до Указу Президії Верховної Ради СРСР "Про участь колгоспів, радгоспів, промислових, транспортних, будівельних та інших підприємств і господарських організацій у будівництві і ремонті автомобільних шляхів" (Відомості Верховної Ради СРСР, 1980 р., N 17, ст. 308) Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

1. Внести до Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 16 жовтня 1968 року "Про участь колгоспів, радгоспів, промислових, транспортних, будівельних та інших підприємств і господарських організацій у будівництві і ремонті автомобільних шляхів" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1968 р., N 43, ст. 284) такі зміни і доповнення:

1. Статті 3, 4 і 5 викласти в такій редакції:

"3. Радгоспи, лісгоспзаги, лісомеліоративні станції, райоб'єднання "Сільгосптехніка", "Сільгоспхімія", промислові, транспортні, будівельні та інші підприємства і господарські організації беруть участь у будівництві, реконструкції, ремонті та утриманні місцевих автомобільних шляхів в обсязі чотирьох денних норм виробітку на рік на кожний вантажний автомобіль, трактор, будівельний і шляховий механізм, що їм належать, але не менш як 0,3 процента від річного обсягу виробництва продукції, виконуваних робіт або послуг, які надаються цими підприємствами і організаціями (обсягу валової або товарної продукції, будівельно-монтажних робіт, валового доходу від перевезень вантажів і пасажирів та ін.).

Якщо промислові, транспортні, будівельні та інші державні підприємства і господарські організації (крім радгоспів та інших державних сільськогосподарських підприємств і організацій, заготівельних, торговельних і постачально-збутових організацій) беруть участь у шляхових роботах грошовими внесками, то затрати на цю мету повинні становити 0,3 процента обсягу виробництва продукції, виконуваних робіт або послуг, що надаються цими підприємствами і організаціями.

Підсобні господарства підприємств і організацій беруть участь у шляхових роботах в обсязі 0,3 процента від річної суми виручки за продукцію, що ними реалізується, а заготівельні, торговельні і постачально-збутові організації - в обсязі 0,02 процента від річного оптового та роздрібного товарообороту (без громадського харчування).

4. Підприємства та господарські організації, зазначені в статті 3 Указу (крім заготівельних, торговельних і постачально-збутових організацій), які не мають власного транспорту, механізмів та устаткування, беруть участь у будівництві, реконструкції, ремонті і утриманні місцевих автомобільних шляхів в обсязі 0,3 процента від річного обсягу виробництва продукції, виконуваних робіт або послуг, які надаються цими підприємствами і організаціями.

5. На будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання місцевих автомобільних шляхів не повинні використовуватись капітальні вкладення і матеріальні ресурси, призначені за державним планом економічного і соціального розвитку на розвиток найважливіших галузей промисловості і будівництва".

2. У статтях 1 і 2 слова "у будівництві і ремонті" замінити словами "у будівництві, реконструкції, ремонті і утриманні".

3. У статті 6 слова "у будівництві і ремонті", "Міністерства охорони громадського порядку Української РСР" замінити відповідно словами "у будівництві, реконструкції, ремонті і утриманні" та "Міністерства внутрішніх справ Української РСР".

4. У статті 7 слова "на будівництві і ремонті" замінити словами "на будівництві, реконструкції, ремонті і утриманні". Слова "виробничо-господарські і" з цієї статті виключити.

5. Статтю 10 після слова "будівництво" доповнити словом "реконструкція".

6. Із статті 11 виключити слова "лукомеліоративні станції".

7. Статтю 12 після слів "вартості робіт" доповнити словами "без зміни обсягу участі".

8. У статті 18 слова "на будівництво, ремонт та утримання", "Міністерства автомобільного транспорту і шосейних шляхів Української РСР", "по будівництву і ремонту" замінити відповідно словами "на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання", "Міністерства будівництва і експлуатації автомобільних шляхів Української РСР", "по будівництву, реконструкції, ремонту і утриманню".

9. Статтю 19 після слова "будівництво" доповнити словом "реконструкцію".

10. У статтях 2, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19 слова "депутатів трудящих" замінити словами "народних депутатів".

11. Цей Указ ввести в дію з 1 січня 1981 року.

 

Голова Президії Верховної
Ради Української РСР

О. ВАТЧЕНКО

Секретар Президії Верховної
Ради Української РСР

Я. КОЛОТУХА

м. Київ
16 травня 1980 року
N 243а-X

 

Опрос