Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Указ Президиума Верховной Рады Украинской ССР от 15 декабря 1961 года "О дальнейшем ограничении применения штрафов, налагаемых в административном порядке"

ПВС УССР
Указ Президиума Верховного Совета от 06.12.1976 № 1512-IX
Утратил силу

УКАЗ
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Про внесення змін до Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 15 грудня 1961 року "Про дальше обмеження застосування штрафів, що накладаються в адміністративному порядку"

Указ затверджено
Законом Української РСР
від 21 грудня 1977 року N 2812-IX

Указ втратив чинність
(згідно з Указом Президії Верховної Ради Української РСР
від 21 серпня 1985 року N 807-XI)

Відповідно до Указу Президії Верховної Ради СРСР від 13 жовтня 1976 року "Про адміністративну відповідальність за порушення законодавства про працю і правил по охороні праці" (Відомості Верховної Ради СРСР, 1976 р., N 42, ст. 584), яким надано право накладення в адміністративному порядку штрафів за порушення законодавства про працю і правил по охороні праці правовим і технічним інспекторам праці без звернення до адміністративних комісій, Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

1. В статті 12 Указу Президії Верховної Ради Української РСР від 15 грудня 1961 року "Про дальше обмеження застосування штрафів, що накладаються в адміністративному порядку" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1961 р., N 53, ст. 609) слова "технічними інспекторами рад профспілок - за порушення правил техніки безпеки і охорони праці" замінити словами "правовими інспекторами праці - за порушення законодавства про працю і технічними інспекторами праці - за порушення правил по охороні праці".

2. Абзац перший пункту "в" статті 5 Положення про адміністративні комісії при виконавчих комітетах районних, міських, сільських, селищних Рад депутатів трудящих Української РСР, затвердженого Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 15 грудня 1961 року "Про дальше обмеження застосування штрафів, що накладаються в адміністративному порядку", викласти в такій редакції:

"в) про порушення законодавства про працю, що розглядаються правовими інспекторами праці, і за порушення правил по охороні праці, що розглядаються технічними інспекторами праці".

 

Голова Президії Верховної Ради
Української РСР

О. ВАТЧЕНКО

Секретар Президії Верховної Ради
Української РСР

Я. КОЛОТУХА

м. Київ
6 грудня 1976 року
N 1512-IX

 

Опрос