Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об усилении ответственности за нарушение правил охоты и установлении ответственности за незаконную скупку, продажу и переработку шкурок пушных зверей, добытых охотой

ПВС УССР
Указ Президиума Верховного Совета от 28.04.1973 № 1648-VIII
Утратил силу

УКАЗ
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Про посилення відповідальності за порушення правил полювання і встановлення відповідальності за незаконну скупку, продаж і переробку шкурок хутрових звірів, добутих полюванням

Указ затверджено
 Законом Української РСР
 від 29 червня 1973 року N 1869-VIII

Указ втратив чинність
(згідно з Указом Президії Верховної Ради Української РСР
від 21 серпня 1985 року N 807-XI)

З метою посилення боротьби з порушеннями правил полювання, незаконною скупкою, продажем і переробкою шкурок хутрових звірів, добутих полюванням, Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

1. Встановити, що за порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, чи в недозволених місцях, або в заборонені для полювання строки, або забороненими знаряддями і способами), якщо ці дії не тягнуть за собою кримінальної відповідальності, винні особи підлягають штрафу, що накладається в адміністративному порядку, у розмірі до 50 карбованців з вилученням рушниць та інших знарядь полювання без відшкодування їх вартості або без вилучення.

Накладення штрафу, вилучення рушниць та інших знарядь полювання провадиться органами, що здійснюють державний нагляд за додержанням правил полювання. Службові особи, за постановою яких буде здійснюватися накладення штрафу і вилучення рушниць та інших знарядь полювання, а також розмір штрафу, що буде ними накладатися, визначаються Радою Міністрів Української РСР.

2. Встановити, що за незаконну скупку, продаж і переробку таких, що не мають державного клейма (штампа), вичинених і невичинених шкурок хутрових звірів, добутих полюванням, винні особи підлягають штрафу, що накладається в адміністративному порядку, у розмірі до 50 карбованців з конфіскацією шкурок.

Матеріали про ці порушення розглядаються і рішення по них приймаються адміністративними комісіями при виконавчих комітетах районних, міських Рад депутатів трудящих, а також сільськими, селищними Радами депутатів трудящих і їх виконавчими комітетами або адміністративними комісіями при виконавчих комітетах сільських, селищних Рад депутатів трудящих.

3. Внести зміни до Положення про адміністративні комісії при виконавчих комітетах районних, міських, сільських, селищних Рад депутатів трудящих Української РСР, затвердженого Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 15 грудня 1961 року "Про дальше обмеження застосування штрафів, що накладаються в адміністративному порядку" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1961 р., N 53, ст. 609), виклавши частину другу статті 19 цього Положення в такій редакції:

"Адміністративна комісія може застосувати за вчинення адміністративних проступків також інші стягнення, передбачені діючим законодавством".

4. Доручити Раді Міністрів Української РСР привести рішення Уряду УРСР у відповідність з цим Указом.

 

Голова Президії
Верховної Ради Української РСР

І. ГРУШЕЦЬКИЙ

Секретар Президії
Верховної Ради Української РСР

Я. КОЛОТУХА

м. Київ
28 квітня 1973 року
N 1648-VIII

 

Опрос