Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке введения в действие Водного кодекса Украинской ССР

ПВС УССР
Указ Президиума Верховного Совета от 20.10.1972 № 1116-VIII

УКАЗ
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Про порядок введення в дію Водного кодексу Української РСР

Відповідно до Закону Української Радянської Соціалістичної Республіки від 9 червня 1972 року "Про затвердження Водного кодексу Української РСР" ("Відомості Верховної Ради УРСР", 1972 р., N 24, ст. 200) Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

1. До приведення водного законодавства Української РСР у відповідність з Водним кодексом Української РСР чинні акти водного законодавства Української РСР застосовуються, оскільки вони не суперечать Кодексу.

2. Водний кодекс Української РСР застосовується до водних правовідносин, які виникли після введення в дію Кодексу, тобто з 1 листопада 1972 року.

У водних правовідносинах, які виникли до 1 листопада 1972 року, Водний кодекс Української РСР застосовується до тих прав і обов'язків, які виникнуть після введення в дію Кодексу.

3. Правила, встановлені Водним кодексом Української РСР і раніше передбачені Основами водного законодавства Союзу РСР і союзних республік, підлягають застосуванню з моменту введення в дію відповідних правил Основ.

4. Клопотання про надання у відособлене користування водних об'єктів (повністю або частково), по яких на момент введення в дію Водного кодексу Української РСР компетентні органи не прийняли рішень, розв'язуються органами, зазначеними у статті 34 Кодексу, в порядку і з додержанням умов, передбачених Кодексом.

Рішення про надання у відособлене користування водних об'єктів, прийняті до 1 листопада 1972 року відповідними органами в межах їх компетенції, але не виконані на момент введення в дію Водного кодексу Української РСР, підлягають виконанню відповідно до вимог Кодексу.

5. У випадках, коли водні об'єкти були надані в користування до 1 листопада 1972 року органами, компетенція яких по наданню водних об'єктів у користування змінюється у зв'язку з введенням в дію Водного кодексу Української РСР, припинення права користування водними об'єктами після зазначеного строку провадиться згідно з статтями 51 - 54 і 95 Кодексу органами, які у відповідності з Кодексом мають право надання і вилучення цих об'єктів.

6. Доручити Раді Міністрів Української РСР привести рішення Уряду УРСР у відповідність з Водним кодексом Української РСР.

 

Голова Президії
Верховної Ради Української РСР

І. ГРУШЕЦЬКИЙ

Секретар Президії
Верховної Ради Української РСР

Я. КОЛОТУХА

м. Київ
20 жовтня 1972 року
N 1116-VIII

 

Опрос