Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О сроках проведения очередных призывов, очередных призывов на срочную военную службу граждан Украины и увольнении в запас военнослужащих в 2009 году

Президент Украины
Указ Президента от 05.11.2008 № 999/2008
действует с 14.11.2008

Указ
Президента України

Про строки проведення чергових призовів, чергові призови на строкову військову службу громадян України та звільнення в запас військовослужбовців у 2009 році

Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" постановляю:

1. Визначити на 2009 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу:

1) квітень - травень;

2) жовтень - листопад.

2. Призвати на строкову військову службу громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 25-річного віку, і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу:

1) у квітні - травні 2009 року;

2) у жовтні - листопаді 2009 року.

3. Кабінету Міністрів України визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів.

4. Кабінету Міністрів України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям забезпечити виконання заходів, пов'язаних із підготовкою та проведенням чергових призовів громадян України на строкову військову службу.

5. Звільнити в запас із Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту:

1) військовослужбовців, які призвані на строкову військову службу, мають вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем підготовки спеціаліста або магістра та вислужили встановлені строки строкової військової служби:

у січні - лютому 2009 року;

у липні - серпні 2009 року;

2) інших військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби:

у квітні - травні 2009 року;

у жовтні - листопаді 2009 року.

6. Міністерству транспорту та зв'язку України забезпечити за заявками військового командування, Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту перевезення осіб, зазначених у статтях 2 і 5 цього Указу, з додержанням вимог безпеки та проведення розрахунків за ці перевезення згідно з діючими тарифами.

7. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування, крім пункту 1 статті 2, який набирає чинності з 1 березня 2009 року, пункту 2 статті 2, який набирає чинності з 1 вересня 2009 року.

 

Президент України 

В. ЮЩЕНКО 

м. Київ
5 листопада 2008 року
N 999/2008
 

 

Опрос