Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Положении о стипендиях Президента Украины победителям Международного языково-литературного конкурса учащейся и студенческой молодежи имени Тараса Шевченко

Президент Украины
Положение, Указ Президента от 01.09.2011 № 884/2011
действует с 18.09.2011

УКАЗ
Президента України

Про Положення про стипендії Президента України переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

З метою державної підтримки інтелектуально обдарованої учнівської і студентської молоді та самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві постановляю:

1. Затвердити Положення про стипендії Президента України переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (додається).

2. Кабінету Міністрів України привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Указом.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
1 вересня 2011 року
N 884/2011

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про стипендії Президента України переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1. Це Положення визначає порядок призначення та виплати стипендій Президента України переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (далі - стипендії), заснованих Указом Президента України від 30 вересня 2010 року N 928 "Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка".

2. Стипендії призначаються особам із числа переможців фінального етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, які набрали найбільшу кількість балів.

Стипендії призначаються з 1 вересня кожного року, строком на один календарний рік.

Щороку призначається 39 стипендій.

Розмір стипендій установлюється Кабінетом Міністрів України.

3. Стипендії призначаються Указом Президента України.

Подання про призначення стипендій вноситься Кабінетом Міністрів України.

4. Стипендія виплачується щомісяця Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України за місцем навчання стипендіата.

5. Фінансування виплати стипендій здійснюється в установленому порядку за рахунок визначених у Державному бюджеті України видатків на ці цілі.

 

Глава Адміністрації
Президента України

С. ЛЬОВОЧКІН

Опрос