Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке и проведении международной научно-практической конференции "Пограничное сотрудничество в контексте нового этапа развития отношений между Украиной и Европейским Союзом"

Президент Украины
Указ Президента от 17.09.2007 № 878/2007
действует с 17.09.2007

Указ
Президента України

Про підготовку та проведення міжнародної науково-практичної конференції "Прикордонне співробітництво у контексті нового етапу розвитку відносин між Україною та Європейським Союзом"

З метою активізації прикордонного співробітництва, встановлення і поглиблення економічних, соціальних, науково-технічних, екологічних, культурних та інших відносин між прикордонними адміністративно-територіальними одиницями України та суміжних держав - членів Європейського Союзу постановляю:

1. Провести міжнародну науково-практичну конференцію "Прикордонне співробітництво у контексті нового етапу розвитку відносин між Україною та Європейським Союзом" (квітень 2008 року, м. Львів).

2. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення міжнародної науково-практичної конференції "Прикордонне співробітництво у контексті нового етапу розвитку відносин між Україною та Європейським Союзом" (далі - Організаційний комітет).

Опрос