Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Дне окружающей среды

Президент Украины
Указ Президента от 06.08.1998 № 855/98

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про День довкілля

На підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій, з метою розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією "Дерево-Життя" та іншими громадськими ініціативами, постановляю:

1. Установити День довкілля, який проводити щороку в третю суботу квітня.

2. Міністерству охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям разом з іншими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями із залученням громадськості, широких верств населення забезпечити проведення в цей день комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрій населених пунктів та прилеглих до них територій, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об'єктів, поширення екологічних знань, активізацію державного та громадського контролю за додержанням природоохоронного законодавства тощо.

3. Визнати таким, що втратило чинність, Розпорядження Президента України від 15 квітня 1997 року N 178 "Про Всеукраїнську акцію "Дерево-Життя".

 

 

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ
6 серпня 1998 року 
N 855/98

 
 

Опрос