Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы Министерства финансов Украины

Президент Украины
Указ Президента от 20.04.2005 № 676/2005
Утратил силу

Указ
Президента України

Питання Міністерства фінансів України

Указ втратив чинність
(згідно з Указом Президента України
 від 18 березня 2013 року N 141/2013)

З метою забезпечення проведення єдиної збалансованої державної фінансової політики та відповідно до пункту 15 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Реорганізувати Державне казначейство України шляхом його перетворення в урядовий орган державного управління у складі Міністерства фінансів України.

2. Запровадити спрямування і координацію Міністром фінансів України діяльності Державної податкової адміністрації України та Державної митної служби України.

Установити, що спрямування і координація Міністром фінансів України діяльності Державної податкової адміністрації України, Державної митної служби України, Головного контрольно-ревізійного управління України здійснюється шляхом:

формування державної політики у відповідних сферах та здійснення контролю за її реалізацією зазначеними центральними органами виконавчої влади;

внесення на розгляд Кабінету Міністрів України розроблених цими органами проектів нормативно-правових актів та погодження проектів нормативно-правових актів зазначених центральних органів виконавчої влади;

визначення порядку обміну інформацією між Міністерством фінансів України та цими органами;

затвердження структури цих органів.

Міністр фінансів України також вносить пропозиції Прем'єр-міністрові України щодо призначення на посади та звільнення з посад Президентом України керівників Головного контрольно-ревізійного управління України та встановлює порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників територіальних органів контрольно-ревізійної служби.

3. Кабінету Міністрів України:

здійснити заходи, пов'язані з реорганізацією Державного казначейства України;

подати в установленому порядку пропозиції щодо приведення актів Президента України у відповідність із цим Указом;

привести свої рішення у відповідність із цим Указом.

 

Президент України 

В. ЮЩЕНКО 

м. Київ
20 квітня 2005 року
N 676/2005
 

  

Опрос