Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по обеспечению контроля за перемещением транзитом товаров через территорию Украины

Президент Украины
Указ Президента от 14.07.1995 № 614/95
Утратил силу

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про заходи щодо забезпечення контролю за переміщенням транзитом товарів через територію України

Із змінами і доповненнями, внесеними
Указом Президента України
від 20 травня 1996 року N 353/96
(Указом Президента України від 20.05.96 р. N 353/96
цей Указ викладено в новій редакції)

Указ втратив чинність
(згідно з Указом Президента України
 від 19 лютого 2013 року N 81/2013)

З метою забезпечення належного контролю за переміщенням транзитних вантажів через територію України й доставкою їх до митниць призначення і відповідно до статті 25 Конституційного Договору між Президентом України та Верховною Радою України "Про основні засади організації та функціонування державної влади і місцевого самоврядування в Україні на період до прийняття нової Конституції України" постановляю:

1. Установити, що переміщення через митну територію України товарів, на які законодавством України встановлено акцизний збір та які переміщуються транзитом через територію України (далі - товари), здійснюється за умови надання власником товарів або уповноваженою ним особою митним органам документів, що підтверджують наявність відповідних фінансових гарантій щодо обов'язкової доставки товарів до митниць призначення, або за умови охорони і супроводження товарів митними органами із залученням у разі потреби підрозділів Міністерства внутрішніх справ України.

Власник товару або уповноважена ним особа за своїм розсудом обирає вид заходу, передбаченого частиною першою цієї статті.

Порядок надання власником товарів або уповноваженою ним особою митним органам відповідних фінансових гарантій щодо обов'язкової доставки товарів до митниць призначення та порядок охорони і супроводження товарів митними органами із залученням у разі потреби підрозділів Міністерства внутрішніх справ України визначає Кабінет Міністрів України.

2. Для оперативної передачі інформації та здійснення контролю за переміщенням товарів через митний кордон України створюється загальнодержавна митна система електронного оперативного контролю.

3. Установити, що експедитори, які здійснюють декларування товарів, що переміщуються транзитом через територію України, несуть відповідальність за додержання вимог законодавства щодо переміщення товарів транзитом через територію України.

4. Кабінету Міністрів України:

визначити у тримісячний строк порядок надання власником товарів або уповноваженою ним особою митним органам відповідних фінансових гарантій щодо обов'язкової доставки товарів до митниць призначення та порядок охорони і супроводження товарів митними органами із залученням у разі потреби підрозділів Міністерства внутрішніх справ України;

забезпечити створення загальнодержавної митної системи електронного оперативного контролю;

привести рішення Уряду України у відповідність із цим Указом.

5. Державному митному комітету України забезпечувати обов'язкове декларування товарів, що переміщуються транзитом через територію України.

 

 

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ
14 липня 1995 року
N 614/95

 
 

Опрос