Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении подготовки и проведения заседания Совета министров обороны стран Юго-Восточной Европы

Президент Украины
Указ Президента от 27.06.2007 № 575/2007

Указ
Президента України

Про забезпечення підготовки та проведення засідання Ради міністрів оборони країн Південно-Східної Європи

З метою забезпечення належної підготовки та проведення у 2007 році в м. Києві засідання Ради міністрів оборони країн Південно-Східної Європи постановляю:

1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення у 2007 році в м. Києві засідання Ради міністрів оборони країн Південно-Східної Європи (далі - Організаційний комітет) та затвердити його персональний склад (додається).

Дозволити голові Організаційного комітету вносити в разі потреби зміни до його складу.

2. Організаційному комітету розробити та затвердити план протокольно-організаційних заходів з підготовки та проведення у 2007 році в м. Києві засідання Ради міністрів оборони країн Південно-Східної Європи та забезпечити його виконання.

3. Кабінету Міністрів України забезпечити фінансування витрат, пов'язаних із підготовкою та проведенням у 2007 році в м. Києві засідання Ради міністрів оборони країн Південно-Східної Європи.

4. Державному комітету телебачення та радіомовлення України організувати проведення тематичних радіо- і телепередач, забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації заходів з підготовки та проведення у 2007 році в м. Києві засідання Ради міністрів оборони країн Південно-Східної Європи

Опрос