Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по упорядочению использования специальных световых и звуковых сигнальных устройств и номерных знаков на служебных транспортных средствах

Президент Украины
Указ Президента от 30.03.2005 № 567/2005
Утратил силу

Указ
Президента України

Про заходи щодо впорядкування використання спеціальних світлових і звукових сигнальних пристроїв та номерних знаків на службових транспортних засобах

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
Указами Президента України
 від 11 квітня 2008 року N 333/2008
,
 від 16 грудня 2014 року N 934/2014

Указ втратив чинність
(згідно з Указом Президента України
 від 20 червня 2019 року N 416/2019)

З метою впорядкування проїзду службових транспортних засобів, оснащених спеціальними світловими та звуковими сигнальними пристроями, використання спеціальних номерних знаків установленого зразка та забезпечення безпеки дорожнього руху постановляю:

1. Установити, що спеціальні світлові сигнальні пристрої синього кольору та звукові сигнальні пристрої можуть установлюватися виключно на службових транспортних засобах, які використовуються для пересування осіб, стосовно яких здійснюється державна охорона, або на транспортних засобах міліції, оперативних або спеціальних транспортних засобах військової інспекції безпеки дорожнього руху Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, Національної гвардії України, податкової міліції, служб безпеки дорожнього руху, Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Державного департаменту України з питань виконання покарань, швидкої медичної допомоги, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, служб інкасації та перевезення цінностей Національного банку України та банків України, Управління державної охорони України за наявності спеціального дозволу, який видається Департаментом Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України.

(частина перша статті 1 із змінами, внесеними згідно з
 
Указами Президента України від 11.04.2008 р. N 333/2008,
 від 16.12.2014 р. N 934/2014)

Спеціальні світлові сигнальні пристрої червоного, зеленого кольору можуть установлюватися виключно на транспортних засобах підрозділів Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України та Управління державної охорони України.

2. Заборонити видачу будь-яких документів, що надають право або містять прохання про надання права безперешкодного проїзду автотранспорту.

Державним органам та органам місцевого самоврядування вжити невідкладних заходів щодо вилучення документів, що надають право або містять прохання про надання права безперешкодного проїзду автотранспорту, виданих до набрання чинності цим Указом.

3. Кабінету Міністрів України забезпечити внесення в десятиденний строк відповідних змін до національних стандартів України в частині спеціальних номерних знаків для службових транспортних засобів.

4. Міністерству внутрішніх справ України:

затвердити перелік посадових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування, за службовими транспортними засобами яких закріплюються спеціальні номерні знаки;

ужити невідкладних заходів до зняття спеціальних світлових сигнальних пристроїв синього кольору і звукових сигнальних пристроїв з транспортних засобів, що не зазначені у частині першій статті 1 цього Указу.

5. Секретаріату Президента України, Апарату Верховної Ради України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерству внутрішніх справ України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям ужити заходів до заміни на транспортних засобах номерних знаків серій "АП", "ВР", "КМ" на спеціальні номерні знаки встановленого зразка.

6. Визнати такими, що втратили чинність:

Указ Президента України від 6 лютого 2004 року N 165 "Про заходи щодо впорядкування проїзду автомобілів, оснащених спеціальними пристроями, та введення державних номерних знаків єдиного зразка";

Розпорядження Президента України від 6 лютого 2004 року N 19 "Про громадські формування при Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України";

Указ Президента України від 15 березня 2004 року N 326 "Про внесення змін до Указу Президента України від 6 лютого 2004 року N 165".

7. Кабінету Міністрів України:

привести свої рішення у відповідність із цим Указом;

забезпечити приведення центральними органами виконавчої влади своїх актів у відповідність із цим Указом.

 

Президент України 

В. ЮЩЕНКО 

м. Київ
30 березня 2005 року
N 567/2005
 

  

Опрос