Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по упорядочению государственного регулирования деятельности гражданской авиации в Украине

Президент Украины
Указ Президента от 11.06.1997 № 531/97
Утратил силу

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про заходи щодо впорядкування державного регулювання діяльності цивільної авіації в Україні

Указ втратив чинність
 (згідно з Указом Президента України
 від 11 травня 2000 року N 678/2000)

З метою забезпечення ефективного функціонування цивільної авіації, удосконалення системи державного регулювання у цій сфері постановляю:

1. Утворити в системі Міністерства транспорту України Державну авіаційну адміністрацію України (далі - Укравіація) на базі Державного департаменту авіаційного транспорту України та Комітету по використанню повітряного простору України, що ліквідуються.

2. Установити, що основними завданнями Укравіації є реалізація державної політики з питань розвитку цивільної авіації, здійснення централізованого державного регулювання в галузі цивільної авіації України, організація та забезпечення авіаційних перевезень, робіт та послуг, ефективного використання повітряного простору, в тому числі у військових цілях, здійснення сертифікації об'єктів і суб'єктів цивільної авіації та ліцензування їх діяльності, нагляду за забезпеченням безпеки в галузі цивільної авіації.

3. Установити, що Укравіацію очолює Голова, який за посадою є першим заступником Міністра транспорту України. Голову Державної авіаційної адміністрації України призначає Президент України.

Призначити Максимова Володимира Олексійовича першим заступником Міністра транспорту України - Головою Державної авіаційної адміністрації України.

4. Кабінету Міністрів України:

подати у місячний строк проект Положення про Державну авіаційну адміністрацію України разом з пропозиціями щодо внесення змін і доповнень до Положення про Міністерство транспорту України, інших актів Президента України, що випливають з цього Указу;

привести рішення Кабінету Міністрів України у відповідність з цим Указом.

 

 

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ
11 червня 1997 року
N 531/97

 
 

 
 
 

Опрос