Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы Организационного комитета по вопросам подготовки и проведения VI Форума творческой и научной интеллигенции государств - участников СНГ

Президент Украины
Указ Президента от 11.04.2011 № 449/2011
Утратил силу

УКАЗ
Президента України

Питання Організаційного комітету з питань підготовки й проведення VI Форуму творчої та наукової інтелігенції держав - учасниць СНД

Указ втратив чинність
(згідно з Указом Президента України
 від 2 вересня 2014 року N 701/2014)

1. Утворити Організаційний комітет з питань підготовки й проведення VI Форуму творчої та наукової інтелігенції держав - учасниць СНД (далі - Оргкомітет).

2. Призначити головою Оргкомітету СУЛІМУ Євгена Миколайовича - першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України.

3. Затвердити персональний склад Оргкомітету (додається).

Надати голові Оргкомітету право вносити у разі потреби зміни до його персонального складу, а також залучати до роботи працівників центральних та місцевих органів виконавчої влади, державних підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), одержувати в установленому порядку необхідні документи та матеріали.

4. Оргкомітету затвердити в установленому порядку план заходів з підготовки та проведення VI Форуму творчої та наукової інтелігенції держав - учасниць СНД.

Опрос