Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании рабочей группы по вопросам, связанным с внедрением международного механизма привлечения к ответственности лиц, виновных в сбитии пассажирского самолета авиакомпании "Малайзийские авиалинии" 17 июля 2014 года

Президент Украины
Указ Президента от 17.07.2015 № 435/2015
действует с 17.07.2015

УКАЗ
Президента України

Про утворення робочої групи з питань, пов'язаних із запровадженням міжнародного механізму притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії "Малайзійські авіалінії" 17 липня 2014 року

З метою підготовки узгодженої міжнародно-правової позиції України в процесі запровадження міжнародного механізму притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії "Малайзійські авіалінії" 17 липня 2014 року, та відповідно до пункту 3 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:

1. Утворити робочу групу з питань, пов'язаних із запровадженням міжнародного механізму притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії "Малайзійські авіалінії" 17 липня 2014 року (далі - робоча група).

2. Призначити ЗЕРКАЛЬ Олену Володимирівну - заступника Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції - керівником робочої групи.

3. Затвердити персональний склад робочої групи (додається).

4. Надати керівникові робочої групи право вносити в разі потреби зміни до її персонального складу, залучати до роботи в ній працівників органів державної влади, підприємств, установ і організацій (за погодженням з їх керівниками), одержувати в установленому порядку від органів державної влади необхідні для роботи документи та матеріали.

5. Затвердити Директиви робочій групі на міжнародні заходи, пов'язані з вирішенням питання про притягнення до відповідальності осіб, винних у збитті пасажирського літака авіакомпанії "Малайзійські авіалінії" 17 липня 2014 року (додаються, таємно).

Опрос