Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании национального природного парка "Мале Полісся"

Президент Украины
Перечень, Указ Президента от 02.08.2013 № 420/2013
действует с 27.08.2013

УКАЗ
Президента України

Про створення національного природного парку "Мале Полісся"

З метою збереження цінних природних комплексів та історико-культурних об'єктів східної частини Малого Полісся, що мають важливе природоохоронне, наукове, естетичне, рекреаційне та оздоровче значення, відповідно до статті 53 Закону України "Про природно-заповідний фонд України" постановляю:

1. Створити на території Славутського та Ізяславського районів Хмельницької області національний природний парк "Мале Полісся".

До території національного природного парку "Мале Полісся" погоджено в установленому порядку включення 8762,7 гектара земель державної власності, а саме: 2764 гектарів земель, що перебувають у постійному користуванні державного підприємства "Ізяславське лісове господарство", вилучаються у землекористувача та надаються національному природному парку у постійне користування, а також 5998,7 гектара земель державної власності, що включаються до території національного природного парку "Мале Полісся" без вилучення, згідно з додатком.

2. Підтримати пропозицію Кабінету Міністрів України щодо утворення та забезпечення належного функціонування адміністрації національного природного парку "Мале Полісся" у сфері управління Державного агентства лісових ресурсів України.

3. Кабінету Міністрів України:

1) забезпечити:

затвердження у шестимісячний строк у встановленому порядку Положення про національний природний парк "Мале Полісся";

вирішення протягом 2014 - 2015 років відповідно до законодавства питання щодо вилучення та надання у постійне користування національному природному парку "Мале Полісся" 2764 гектарів земель, а також розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок і проекту землеустрою з організації та встановлення меж території національного природного парку, оформлення речових прав на земельні ділянки;

розроблення протягом 2014 - 2016 років і затвердження в установленому порядку Проекту організації території національного природного парку "Мале Полісся", охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів і об'єктів;

2) передбачати під час підготовки проектів законів про Державний бюджет України на 2014 та наступні роки кошти, необхідні для функціонування національного природного парку "Мале Полісся".

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
2 серпня 2013 року
N 420/2013

 

 

ПЕРЕЛІК
земель державної власності, включення яких до території національного природного парку "Мале Полісся" без вилучення у землекористувачів погоджено

Найменування землекористувача

Площа, гектарів

Державне підприємство "Ізяславське лісове господарство"

2491,7

Державне підприємство "Славутське лісове господарство"

3507

Всього:

5998,7

 

Глава Адміністрації
Президента України

С. ЛЬОВОЧКІН

Опрос