Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по обеспечению защиты прав и законных интересов детей

Президент Украины
Указ Президента от 05.05.2008 № 411/2008
редакция действует с 11.06.2014

Указ
Президента України

Про заходи щодо забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей

Із змінами і доповненнями, внесеними
 Указом Президента України
 від 6 червня 2014 року N 503/2014

З метою поліпшення стану забезпечення захисту прав і законних інтересів дітей, реалізації прав дітей на охорону здоров'я, освіту, соціальний захист та гармонійний розвиток постановляю:

1. Підтримати ініціативу громадськості щодо проведення до Дня захисту дітей 1 червня 2008 року Всеукраїнської акції "Здорова дитина - здорова нація".

Визначити, що Всеукраїнська акція "Здорова дитина - здорова нація" проводиться за підтримки Президента України.

Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення Всеукраїнської акції "Здорова дитина - здорова нація" (далі - Організаційний комітет).

Призначити БОГУЦЬКОГО Юрія Петровича - заступника Глави Секретаріату Президента України та ВАСЮНИКА Івана Васильовича - Віце-прем'єр-міністра України співголовами Організаційного комітету.

Співголовам Організаційного комітету внести у триденний строк пропозиції щодо персонального складу Організаційного комітету.

Організаційному комітету затвердити у тижневий строк план заходів з підготовки та проведення Всеукраїнської акції "Здорова дитина - здорова нація", передбачивши проведення 1 червня 2008 року благодійних акцій в закладах та установах системи охорони здоров'я, системи праці та соціального захисту населення, де перебувають діти, закладах для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також проведення тематичних освітніх, культурно-мистецьких, спортивних заходів, спрямованих на поширення знань про права дітей, засоби захисту прав, популяризацію серед дітей здорового способу життя із залученням до участі у цих заходах відомих спортсменів, популярних естрадних виконавців.

2. Кабінету Міністрів України забезпечувати ефективну реалізацію органами державної влади та органами місцевого самоврядування державної політики у сфері охорони дитинства, захисту прав та законних інтересів дітей, для чого, зокрема:

Опрос