Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О системе подготовки, переподготовки и повышения квалификации государственных служащих

Президент Украины
Указ Президента от 30.05.1995 № 398/95
редакция действует с 27.01.1999

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців

Із змінами і доповненнями, внесеними
Указами Президента України 
від 5 квітня 1996 року N 247/96,
 від 27 січня 1999 року N 70/99

З метою створення державної системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та відповідно до Закону України "Про державну службу" постановляю:

1. Утворити Українську Академію державного управління при Президентові України (далі - Академія державного управління) на базі Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України, що ліквідується.

Установити, що Академія державного управління входить у систему органів виконавчої влади і забезпечує підготовку державних службовців та підвищення їх кваліфікації.

(частина друга статті 1 із змінами, внесеними згідно
 з Указом Президента України від 27.01.99 р. N 70/99)

2. Призначити ЛУГОВОГО Володимира Іларіоновича ректором Української Академії державного управління.

3. В.Луговому подати у двомісячний строк пропозиції щодо структури Академії державного управління, штатів, кандидатур на посади проректорів Академії та умов формування контингенту слухачів.

4. Реорганізувати Дніпропетровський філіал Інституту державного управління і самоврядування при Кабінеті Міністрів України у філіал Академії державного управління.

5. Ректору Академії державного управління, Головному управлінню державної служби при Кабінеті Міністрів України та виконавчим комітетам Львівської, Одеської та Харківської обласних Рад внести в місячний строк пропозиції щодо створення Львівського, Одеського та Харківського філіалів Академії державного управління.

6. Уряду Автономної Республіки Крим, виконавчим комітетам обласних, Київської та Севастопольської міських Рад вирішити протягом трьох місяців питання щодо створення центрів підвищення кваліфікації державних службовців та навчання працівників державних підприємств, установ та організацій, використавши для цього по можливості базу колишніх будинків політичної освіти. Зазначені центри входять у систему місцевих органів виконавчої влади.

(стаття 6 із змінами, внесеними згідно з 
Указами Президента України: від 05.04.96 р. N 247/96,
від 27.01.99 р. N 70/99)

7. Кабінету Міністрів України:

визначити до 1 липня 1995 року перелік вищих навчальних закладів з підготовки і перепідготовки фахівців державного управління та ринкової економіки;

затвердити до 1 липня 1995 року заходи щодо створення системи підвищення кваліфікації кадрів у міністерствах та інших центральних органах державної виконавчої влади;

згідно зі статтею 25 Закону України "Про державну службу" вирішити питання про віднесення до категорій державних службовців відповідних працівників Академії державного управління та її філіалів;

вирішити у місячний строк питання фінансування, матеріально-технічного та інших видів забезпечення Академії державного управління та її філіалів;

 передбачати, починаючи з 1996 року, у програмах економічного і соціального розвитку та Державному бюджеті України фінансування окремим рядком за індивідуальними нормативами Академії державного управління та її філіалів;

привести рішення уряду у відповідність з цим Указом.

8. Визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 4 березня 1992 року N 126 "Про створення Інституту державного управління і самоврядування".

 

 

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ
30 травня 1995 року
N 398/95

 
 

Опрос