Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О решении Совета национальной безопасности и обороны Украины от 8 июня 2012 года "О новой редакции Стратегии национальной безопасности Украины"

Президент Украины
Указ Президента, Решение от 08.06.2012 № 389/2012
редакция действует с 29.05.2015

УКАЗ
Президента України

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 8 червня 2012 року "Про нову редакцію Стратегії національної безпеки України"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 Указом Президента України
 від 26 травня 2015 року N 287/2015

Відповідно до пунктів 1 і 17 частини першої статті 106, статті 107 Конституції України, частини другої статті 2 Закону України "Про основи національної безпеки України" постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 8 червня 2012 року "Про нову редакцію Стратегії національної безпеки України" (додається).

2. Стаття 2 втратила чинність

(згідно з Указом Президента
 України від 26.05.2015 р. N 287/2015)

3. Кабінету Міністрів України:

1) забезпечити виконання Стратегії національної безпеки України;

2) опрацювати та забезпечити у шестимісячний строк у встановленому порядку:

удосконалення системи моніторингу стану національної безпеки України, зокрема шляхом запровадження показників (індикаторів) стану національної безпеки, збору, обробки та аналізу інформації про розвиток ситуації в різних сферах національної безпеки за визначеними показниками (індикаторами) стану національної безпеки, оцінки ситуації, прогнозування її розвитку і можливих негативних наслідків;

визначення механізму оперативного реагування на ризики та загрози національній безпеці;

запровадження єдиних форм інформування керівниками центральних і місцевих органів виконавчої влади про розвиток ситуації в різних сферах національної безпеки за визначеними показниками (індикаторами) стану національної безпеки та прогнозів щодо показників (індикаторів) стану національної безпеки на п'ятирічний період.

4. Кабінету Міністрів України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській, Севастопольській міським державним адміністраціям доповідати щорічно до 1 лютого Раді національної безпеки і оборони України інформацію про розвиток ситуації в різних сферах національної безпеки за визначеними показниками (індикаторами) стану національної безпеки та прогнози щодо показників (індикаторів) стану національної безпеки на п'ятирічний період.

5. Секретареві Ради національної безпеки і оборони України разом із Національним інститутом стратегічних досліджень подавати щорічно до 1 квітня, а в разі необхідності - невідкладно доповіді про стан національної безпеки України.

6. Контроль за виконанням цього Указу покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

7. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
8 червня 2012 року
N 389/2012

 

 

РАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 8 червня 2012 року

Про нову редакцію Стратегії національної безпеки України

Розглянувши проект нової редакції Стратегії національної безпеки України, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Схвалити проект нової редакції Стратегії національної безпеки України та запропонувати її Президентові України для затвердження.

2. Кабінету Міністрів України із залученням Національного інституту стратегічних досліджень, Апарату Ради національної безпеки і оборони України розробити та подати для внесення Президентом України на розгляд Верховної Ради України проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України, зумовлених змінами у безпековому середовищі України.

 

Голова Ради національної
безпеки і оборони України

В. ЯНУКОВИЧ

Секретар Ради національної
безпеки і оборони України

А. КЛЮЄВ

 

СТРАТЕГІЯ
національної безпеки України "Україна у світі, що змінюється"

Стратегія втратила чинність
(згідно з Указом Президента України
 від 26 травня 2015 року N 287/2015)

____________

Опрос