Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О членстве Украины в Европейском банке реконструкции и развития

Президент Украины
Указ Президента от 14.07.1992 № 379/92

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про членство України в Європейському банку реконструкції та розвитку

1. Установити, що Україна стає членом Європейського банку реконструкції та розвитку відповідно до умов, викладених у постанові Ради Керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку від 28 березня 1992 року N 21.

2. Установити, що Україна приєднується до Угоди про заснування Європейського банку реконструкції та розвитку на підставі чинного на її території законодавства.

3. Україна підтверджує, що вона згідно з законодавством України додержала всіх необхідних умов, які дозволяють виконувати свої зобов'язання відповідно до зазначених Угоди і постанови Ради Керуючих, і зобов'язується подавати будь-яку інформацію щодо цих умов, яку може запросити Банк.

4. Призначити Міністра фінансів України Керуючим від України - членом Ради Керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку.

Призначити Голову Правління Національного банку України заступником Керуючого від України - членом Ради Керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку.

5. Міністерству юстиції України подати Європейському банку реконструкції та розвитку документи, які засвідчують, що цей Указ видано і передано на зберігання належним чином відповідно до законодавства, яке діє на території України.

 

 

Президент України

Л. КРАВЧУК

м. Київ
14 липня 1992 року
N 379/92

 
 

Опрос