Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О некоторых мерах по защите интересов государства в информационной сфере

Президент Украины
Указ Президента от 22.04.1998 № 346/98
Утратил силу

УКАЗ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про деякі заходи щодо захисту інтересів держави в інформаційній сфері

Указ втратив чинність
 (згідно з Указом Президента України
 від 24 вересня 2001 року N 891/2001)

З метою дальшого впорядкування функціонування мереж передачі даних, формування умов забезпечення інформаційної безпеки держави та контролю за розвитком інформаційних мереж і мереж передачі даних в Україні та відповідно до пункту 1 статті 106 Конституції України постановляю:

1. Державному комітету зв'язку України забезпечити вихід до закордонних мереж передачі даних виключно через мережі підприємств (операторів) "Укртелеком", "Укркосмос", "Інфоком".

2. Міністерствам, іншим центральним і місцевим органам виконавчої влади, а також підприємствам, установам та організаціям, які мають у своєму складі режимно-секретні підрозділи, передавати дані через мережі підприємств (операторів), зазначених у статті 1 цього Указу.

Рекомендувати органам місцевого самоврядування здійснювати передачу даних у порядку, передбаченому для органів виконавчої влади.

3. Кабінету Міністрів України внести на розгляд Верховної Ради України законопроект про здійснення контролю за станом безпеки у мережах передачі даних України.

 

 

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ
22 квітня 1998 року
N 346/98

 
 

Опрос