Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О награждении знаком отличия Президента Украины - юбилейной медалью "25 лет независимости Украины"

Президент Украины
Указ Президента от 19.08.2016 № 336/2016
действует с 19.08.2016

УКАЗ
Президента України

Про нагородження відзнакою Президента України - ювілейною медаллю "25 років незалежності України"

За значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу постановляю:

Нагородити відзнакою Президента України - ювілейною медаллю "25 років незалежності України"

по Вінницькій області

АДАМЛЮК
Юлію Михайлівну

- прийомну матір, м. Вінниця

АРАБСЬКОГО
Івана Федоровича

- пенсіонера, члена правління Вінницької міської громадської організації "Союз Чорнобиль України"

БАБОШИНА
Володимира Олексійовича

- голову комунальної організації "Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву"

БАЄВА
Миколу Костянтиновича

- голову Вінницької міської ради об'єднання інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій

БАРТКО
Софію Іванівну

- учителя середньої загальноосвітньої школи I - III ступенів N 1, Крижопільський район

БЕЛІНСЬКОГО
Ярослава Петровича

- заступника голови правління акціонерного товариства "Вінницький олійножировий комбінат"

БЕЛЮЧЕНКО
Олександру Єгорівну

- відповідального секретаря Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)

БИКОВУ
Ніну Степанівну

- голову Оратівської районної ради Організації ветеранів України

БІЛИКА
Олександра Олексійовича

- колишнього директора Вінницької кондитерської фабрики

БІЛОГО
Олега Івановича

- слюсаря-наладчика Тульчинського маслосирзаводу, члена правління Тульчинської районної Спілки ветеранів Афганістану

БОРИМСЬКОГО
Івана Арсеньовича

- директора сільськогосподарського товариства "Промінь", Калинівський район

БРАСЛАВЦЯ
Івана Петровича

- Демидівського сільського голову, Жмеринський район

БРИКУЛЮ
Лілію Іванівну

- головного лікаря комунальної установи "Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги"

ВЕРБЕЦЬКОГО
Григорія Ілліча

- Маньківського сільського голову, Бершадський район

ВИСОЧАНСЬКУ
Тетяну Григорівну

- завідувача відділення комунального закладу "Вінницька обласна психоневрологічна лікарня імені академіка О. І. Ющенка"

ВОЙТКА
Юрія Івановича

- Вербовецького сільського голову, Мурованокуриловецький район

ВОЙТОВИЧА
Олега Іларіоновича

- керівника прес-служби Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)

ВОЙЦЕХІВСЬКОГО
Костянтина Францовича

- директора Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу

ГАВРИЛЮКА
Олександра Федоровича

- директора Погребищенського медичного коледжу

ГАДОМСЬКОГО
Ігоря Миколайовича

- комерційного директора промислової групи "Віойл", м. Вінниця

ГАЙДУК
Галину Василівну

- учительку комунальної установи "Погребищенська загальноосвітня школа N 1"

ГРАБКА
Володимира Віталійовича

- ректора Вінницького національного технічного університету

ГРАЧОВА
Андрія Сергійовича

- начальника відділу Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної державної адміністрації

ГРУДІНА
Віктора Ароновича

- керівника зразкового оркестру народних інструментів Гонтівського сільського будинку культури "Барвінок", Чернівецький район

ГУМЕННОГО
Леоніда Олександровича

- члена громадської організації "Армія гідності", м. Вінниця

ДАНІЛОВА
Дениса Олександровича

- учасника антитерористичної операції, м. Вінниця

ДЕМЧАКА
Руслана Євгенійовича

- народного депутата України

ДЄДІЧЕВА
Андрія Олександровича

- виконавця робіт товариства "Експертний центр ВТБ", м. Вінниця

ДМИТРІВА
Віктора Євгеновича

- учасника антитерористичної операції, приватного підприємця, м. Липовець

ДМИТРІЙЧУКА
Олега Вікторовича

- завідувача сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції у Вінницькій області

ДОМБРОВСЬКОГО
Олександра Георгійовича

- народного депутата України

ДОРОШ
Тетяну Станіславівну

- начальника служби у справах дітей Вінницької обласної державної адміністрації

ДРОВОЗЮКА
Степана Івановича

- ректора комунального вищого навчального закладу "Вінницька академія неперервної освіти"

ДРУЧИНСЬКОГО
Андрія Михайловича

- голову правління благодійного фонду "Подільська громада", м. Вінниця

ЖЕРДЕЦЬКОГО
Василя Федоровича

- директора підприємства "Агробудтехнології", м. Вінниця

ЗАБОЛОТНОГО
Григорія Михайловича

- народного депутата України

ЗАДОРОЖНОГО
Вадима Васильовича

- тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва Теплицької філії акціонерного товариства "Зернопродукт МХП"

ЗАЖИРКА
Юрія Дмитровича

- депутата Вінницької міської ради, голову постійної комісії міської ради з питань законності, депутатської діяльності та етики

ІВАНГОРОДСЬКОГО
Сергія Станіславовича

- тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва Ладижинської філії акціонерного товариства "Зернопродукт МХП"

ІВАНОВА
Сергія Сергійовича

- комісара Вінницького району

ІВАНОВА
Юрія Івановича

- президента Асоціації підприємств "Вінницятеплоенерго"

КАМЕНЮКА
Михайла Феодосійовича

- голову Вінницької організації Національної спілки письменників України

КАРТОВОГО
Петра Мойсейовича

- голову виробничого кооперативу агрокооперативу приватних пайовиків "Золота нива", Оратівський район

КИРИЛІШИНА
Петра Андрійовича

- голову Вінницької обласної Спілки ветеранів війни в Афганістані (воїнів-інтернаціоналістів)

КОЖУХАР
Аллу Володимирівну

- начальника управління Державної казначейської служби України в Ямпільському районі

КОЛОМІЙЦЯ
Івана Михайловича

- учителя середньої загальноосвітньої школи I - III ступенів, с. Пеньківка, Літинський район

КОНДЮКА
Анатолія Степановича

- художнього керівника академічного ансамблю пісні і танцю "Поділля" Вінницької обласної філармонії

КОНЦУРА
Вячеслава Володимировича

- директора філії "Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів" товариства "Вінницька птахофабрика", м. Ладижин

КОПЕЦЬКОГО
Леоніда Францовича

- голову Вінницької обласної ради Організації ветеранів України

КОРЖАНІВСЬКОГО
Ігоря Борисовича

- учасника антитерористичної операції, машиніста компресорних установок цеху акціонерного товариства "Гніванський завод спецзалізобетону", Тиврівський район

КОРЖЕНЮК
Наталію Василівну

- психолога навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I - III ступенів N 2 - гімназія", м. Бар

КОСТАШЕНКА
Валентина Миколайовича

- учителя Трибузівської загальноосвітньої школи I - III ступенів Піщанського району

КОТЛУША
Анатолія Миколайовича

- завідувача відділення Барської центральної районної лікарні

КРАВЧЕНКА
Валерія Володимировича

- Вінницько-Хутірського сільського голову, Вінницький район

КРИВЕНКА
Івана Івановича

- директора державного навчального закладу "Гущинецьке вище професійне училище", Калинівський район

КРИВОГО
Валерія Івановича

- приватного підприємця, Літинський район

КРИЖАНІВСЬКОГО
Миколу Миколайовича

- пенсіонера, Могилів-Подільський район

КРИМЧЕНКА
Юрія Володимировича

- військового коменданта комендатури військових сполучень залізничної дільниці та станції Козятин

КРУЧЕНЮКА
Олександра Васильовича

- директора підприємства "Агролад-П", Хмільницький район

КУЛИНЯКА
Ігоря Михайловича

- члена правління Вінницького обласного об'єднання "Інваліди Чорнобиля"

КУРКОВА
Георгія Володимировича

- головного диригента, художнього керівника Академічного камерного оркестру "Арката" Вінницької обласної філармонії

КУЧЕРА
Олександра Григоровича

- голову сільськогосподарського виробничого кооперативу "Прогрес", Піщанський район

ЛАЗАРЕНКО
Наталію Іванівну

- ректора Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського

ЛИСИЦЮ
Никифора Олексійовича

- керівника прес-центру Спілки учасників бойових дій в Афганістані м. Вінниці

ЛІСОВОГО
Олексія Платоновича

- голову фермерського господарства "Дружба-Л", Погребищенський район

ЛІЦЬКОГО
Василя Олексійовича

- директора Стрижавського дитячого будинку-інтернату

ЛУЦЕНКО
Наталію Дмитрівну

- директора департаменту Вінницької міської ради

МАЗУРА
Володимира Петровича

- начальника відділу Вінницької районної державної адміністрації

МАЗУР
Людмилу Костянтинівну

- директора Вінницького державного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів

МАКСИМЕНКА
Сергія Сергійовича

- завідувача відділення, лікаря Тульчинської центральної районної лікарні

МАЛІНОЧКУ
Юрія Миколайовича

- Сподахівського сільського голову, Немирівський район

МАРЧЕНКОВУ
Марію Борисівну

- матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу, Бершадський район

МАСИРУ
Романа Ярославовича

- благочинного Козятинського району Вінницької єпархії Української православної церкви Київського патріархату, депутата Козятинської міської ради сьомого скликання

МЕЗЕНЕВА
Віктора Леонідовича

- майстра зміни товариства "Барлінек-Інвест", м. Вінниця

МЕЛЬНИКА
Василя Семеновича

- ветерана праці, Козятинський район

МЕЛЬНИК
Людмилу Семенівну

- директора Немирівського районного центру зайнятості

МЕЛЬНИЧУКА
Івана Івановича

- народного депутата України

МИХАЙЛОВСЬКОГО
Віктора Євгенійовича

- заступника голови фермерського господарства "Велес Віта", Мурованокуриловецький район

МОСТОВОГО
Юрія Михайловича

- професора, завідувача кафедри Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова

МРИЩУКА
Володимира Сергійовича

- лікаря Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні

НАГРЕБЕЦЬКОГО
Анатолія Никифоровича

- пенсіонера, краєзнавця, Шаргородський район

НИСКОКЛОН
Катерину Михайлівну

- пенсіонера, члена Вінницького обласного товариства політв'язнів, репресованих та їх дітей

ОХРІМЕНКА
Юрія Степановича

- голову фермерського господарства, Немирівський район

ПАЧЕВСЬКОГО
Анатолія Мартиновича

- директора підприємства "Радівське" по виробництву сільськогосподарської продукції, Калинівський район

ПАШКОВСЬКОГО
Олега Леонідовича

- члена громадської організації "Учасники АТО та бойових дій "Патріот Вітчизни", м. Вінниця

ПІЩИКА
Олександра Володимировича

- заступника генерального директора товариства "Вінницябуд"

ПЛАХОТНЮКА
Івана Леонтійовича

- керуючого сільськогосподарською дільницею "Джугастра" акціонерного товариства "Продовольча компанія "Поділля", Крижопільський район

ПОВИДАЛА
Максима Васильовича

- сторожа Верхівського сільськогосподарського коледжу Вінницького національного аграрного університету, Тростянецький район

ПОПОВУ
Ларису Віталіївну

- директора департаменту Вінницької міської ради

ПРОКОПЕНКА
Віктора Володимировича

- начальника відділу Теплицької районної державної адміністрації

ПРУССА
Валерія Валентиновича

- провідного майстра сцени Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру імені М. Садовського

ПУДОВА
Юрія Павловича

- члена ради Вінницької міськрайонної громадської організації інвалідів Чорнобильської катастрофи "Асоціація жертв Чорнобиля"

РЕП'ЯХА
Анатолія Григоровича

- директора санаторію "Поділля", м. Хмільник

РИБАКА
Миколу Миколайовича

- заступника голови Спілки ветеранів війни в Афганістані м. Хмільника та Хмільницького району

РИЧКОВА
Миколу Леонідовича

- начальника відділу Гайсинської районної державної адміністрації

РОЗНЮКА
Олександра Івановича

- учителя Демківської середньої загальноосвітньої школи I - II ступенів, Тростянецький район

РОМАНОВИЧА
Андрія Вікторовича

- директора державного підприємства "Іллінецьке лісове господарство" Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства

РУДНИК
Ольгу Григорівну

- голову сільської первинної ветеранської організації с. Паріївка, Іллінецький район

РЯБОКОНЯ
Василя Андрійовича

- вчителя Юрківської загальноосвітньої школи I - III ступенів, Тульчинський район

САВЧУКА
Миколу Олександровича

- директора загальноосвітньої школи I - III ступенів N 4, м. Бар

САГАЙДУ
Віктора Івановича

- директора товариства "Агродім-Іва", Козятинський район

САДИЧА
Віктора Васильовича

- військового пенсіонера, м. Вінниця

СЛОБОДЯНЮКА
Віктора Миколайовича

- голову Козятинської районної ради

СЛОБОДЯНЮКА
Михайла Васильовича

- заступника голови Могилів-Подільської районної ради

СМІШНОГО
Романа Вікторовича

- голову громадської організації "Вінницький союз учасників АТО"

СПОРИША
Івана Дмитровича

- народного депутата України

СТАСЮК
Ларису Федорівну

- члена Асоціації пенсіонерів "Поділля", м. Вінниця

СТЕПАНКА
Віктора Васильовича

- учасника антитерористичної операції, начальника 8-х курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації лікарів

СТЕПАНЮК
Віру Анатоліївну

- учителя навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I - II ступенів - дошкільний навчальний заклад", с. Пагурці, Хмільницький район

ТАМТУРУ
Анатолія Васильовича

- завідувача Сутисківського історичного народного музею "Слава", Тиврівський район

ТАРАСЮКА
Василя Андрійовича

- директора товариства "Україна-Т", смт Тростянець

ХМЕЛЬОВСЬКОГО
Степана Андрійовича

- засновника товариства "Діброва", голову ради сільськогосподарських товаровиробників Шаргородського району

ХОМЯКА
Віктора Петровича

- члена громадської організації "Учасники АТО та бойових дій в Україні "Патріот Вітчизни"

ЧЕКАШКІНА
Миколу Івановича

- начальника цеху акціонерного товариства "Вінницький олійножировий комбінат"

ЧЕРВОНЧУКА
Андрія Володимировича

- водія цеху філії "Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів" товариства "Вінницька птахофабрика"

ШАЙДЮКА
Сергія Васильовича

- директора приватного акціонерного товариства "Ладижинський РМЗ"

ШВЕЦЬКОГО
Григорія Васильовича

- члена Вінницької обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів Чорнобильської катастрофи "Чорнобиль-Єдність"

ШЕВЧЕНКА
Євгена Михайловича

- пенсіонера, голову громадської організації "Комітет ветеранів ядерних випробувань і військових навчань із застосуванням атомної зброї Вінницької області"

ШЕСТОПАЛА
Василя Арефовича

- Степаського сільського голову, Гайсинський район

ШИБІНСЬКОГО
Сергія Володимировича

- начальника відділу апарату Могилів-Подільської районної державної адміністрації

ШИДЛОВСЬКОГО
Сергія Івановича

- опікуна дитячого будинку сімейного типу, механізатора виробничого кооперативу агрокооперативу приватних пайовиків "Золота нива", с. Балабанівка, Оратівський район

ШМІГЕЛЯ
Віктора Борисовича

- депутата Вінницької районної ради

ШОСТАЦЬКОГО
Володимира Івановича
(СИМЕОНА)

- керуючого Вінницькою єпархією Української православної церкви, митрополита Вінницького і Барського

Опрос