Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О решении Совета национальной безопасности и обороны Украины от 19 марта 2011 года "О гуманитарной миссии Украины в связи с ситуацией в Великой Социалистической Народной Ливийской Арабской Джамахирие"

Президент Украины
Указ Президента от 21.03.2011 № 329/2011
действует с 23.03.2011

УКАЗ
Президента України

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 березня 2011 року "Про гуманітарну місію України у зв'язку із ситуацією у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії"

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 березня 2011 року "Про гуманітарну місію України у зв'язку із ситуацією у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії".

2. Контроль за виконанням цього Указу покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України 

В. ЯНУКОВИЧ 

м. Київ
21 березня 2011 року
N 329/2011
 

 

 

РАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 19 березня 2011 року

Про гуманітарну місію України у зв'язку із ситуацією у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії

Виходячи з розвитку ситуації у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії (далі - Лівія) та необхідності забезпечення безпеки українських громадян, які перебувають на території цієї держави, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Кабінету Міністрів України вжити заходів щодо матеріального та фінансового забезпечення гуманітарної місії з евакуації громадян України з Лівії.

2. Міністерству закордонних справ України підтримувати постійний контакт з міжнародними партнерами України для одержання інформації щодо виконання Резолюцій Ради Безпеки ООН N 1970 від 26 лютого 2011 року та N 1973 від 17 березня 2011 року, а також для координації дій з евакуації громадян України з Лівії.

3. Міністерству оборони України вжити заходів для забезпечення евакуації громадян України з Лівії з використанням великого десантного корабля "Костянтин Ольшанський".

4. Міністерству інфраструктури України, Міністерству закордонних справ України вжити невідкладних заходів щодо здійснення евакуації українських громадян з Лівії до сусідніх з нею держав, у тому числі із залученням в установленому порядку українських та іноземних суден, які знаходяться в Середземному морі.

5. Міністерству надзвичайних ситуацій України забезпечити готовність державного підприємства "Мобільний рятувальний центр МНС України" до участі у здійсненні рятувальних операцій у Лівії.

6. Міністерству оборони України, Міністерству надзвичайних ситуацій України вжити заходів щодо забезпечення готовності літаків ІЛ-76МД та АН-26 "Віта" до здійснення гуманітарної місії в Лівії.

7. Міністерству внутрішніх справ України, Адміністрації Державної прикордонної служби України вжити заходів щодо запобігання нелегальній міграції у зв'язку з подіями у Лівії.

 

Голова Ради національної
безпеки і оборони України
 

В. ЯНУКОВИЧ 

Секретар Ради національної
безпеки і оборони України
 

Р. БОГАТИРЬОВА 

Опрос