Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О годовых национальных программах сотрудничества Украина - НАТО

Президент Украины
Указ Президента от 12.06.2013 № 328/2013
Утратил силу

УКАЗ
Президента України

Про річні національні програми співробітництва Україна - НАТО

Указ втратив чинність
(згідно з Указом Президента України
 від 7 грудня 2016 року N 547/2016)

З метою забезпечення продовження конструктивного партнерства України з Організацією Північноатлантичного договору, вдосконалення механізму планування та реалізації завдань і заходів партнерства з питань, що становлять взаємний інтерес, відповідно до Закону України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики" та рішень, прийнятих під час засідань Комісії Україна - НАТО 3 грудня 2008 року у м. Брюсселі і 15 квітня 2011 року у м. Берліні, постановляю:

1. Кабінету Міністрів України щороку:

1) розробляти проект річної національної програми співробітництва Україна - НАТО на відповідний рік (далі - річна національна програма), передбачаючи в ньому середньострокові цілі на два - три роки та пріоритетні завдання і основні заходи співробітництва на плановий рік з питань, що становлять взаємний інтерес (зокрема, із суспільно-політичних, зовнішньополітичних і економічних питань, питань оборони і військових питань, питань ресурсного (фінансового) забезпечення, безпеки, в тому числі інформаційної, правових питань), та визначаючи перелік відповідальних виконавців;

погоджувати в установленому порядку проект річної національної програми зі стороною НАТО;

подавати проект річної національної програми до 15 грудня року, що передує плановому.

2. Центральним органам виконавчої влади, іншим державним органам, залученим до виконання річної національної програми, забезпечувати в установленому порядку реалізацію передбачених програмою завдань і заходів.

3. Визнати таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 12 травня 2009 року N 298 "Про Річну національну програму з підготовки України до набуття членства в Організації Північноатлантичного договору".

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

м. Київ
12 червня 2013 року
N 328/2013

 

Опрос