Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке подготовки проектов указов Президента Украины о введении в действие решений Совета национальной безопасности и обороны Украины

Президент Украины
Указ Президента от 06.04.2006 № 291/2006
Утратил силу

Указ
Президента України

Про порядок підготовки проектів указів Президента України про введення в дію рішень Ради національної безпеки і оборони України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 Указом Президента України
 від 11 вересня 2006 року N 750/2006

Указ втратив чинність
(згідно з Указом Президента України
 від 9 жовтня 2006 року N 820/2006)

З метою впорядкування підготовки проектів указів Президента України про введення в дію рішень Ради національної безпеки і оборони України, підвищення якості їх опрацювання постановляю:

1. Установити, що проекти указів Президента України про введення в дію рішень Ради національної безпеки і оборони України (далі - проекти указів) опрацьовуються і подаються на підпис Президентові України у п'ятнадцятиденний строк після проведення засідання Ради, якщо інше не передбачено цим Указом.

2. Підготовка проектів указів здійснюється Апаратом Ради національної безпеки і оборони України у семиденний строк після проведення засідання Ради.

У процесі підготовки проекту указу Апарат Ради національної безпеки і оборони України вживає заходів для усунення розбіжностей щодо спірних питань, у тому числі проводить їх обговорення за участю керівників державних органів, які висловили зауваження та пропозиції до проекту указу.

3. Підготовлений в Апараті Ради національної безпеки і оборони України проект указу подається на розгляд Президентові України Секретарем Ради національної безпеки і оборони України разом із оформленим у встановленому порядку відповідним рішенням Ради.

4. Проект указу, що подається на розгляд Президентові України, має відповідати вимогам, установленим щодо проектів актів Президента України, узгоджуватись із рішенням Ради національної безпеки і оборони України, яке вводиться в дію таким указом. Проект має бути завізований Секретарем Ради національної безпеки і оборони України, супроводжуватись відповідними довідковими та аналітичними матеріалами, економічним обгрунтуванням, а також стенограмою засідання Ради національної безпеки і оборони України.

(стаття 4 із змінами, внесеними згідно з Указом
 Президента України від 11.09.2006 р. N 750/2006)

5. Поданий Секретарем Ради національної безпеки і оборони України проект указу опрацьовується в Секретаріаті Президента України із залученням працівників Апарату Ради національної безпеки і оборони України у семиденний строк згідно з резолюцією Глави Секретаріату Президента України.

У разі якщо проект указу подано з порушенням порядку та вимог, визначених цим Указом, такий проект за рішенням Глави Секретаріату Президента України може бути повернуто Апарату Ради національної безпеки і оборони України для доопрацювання. У цьому випадку Секретар Ради національної безпеки і оборони України забезпечує доопрацювання проекту указу та повторно подає його на розгляд протягом п'яти робочих днів. У цьому разі облік семиденного строку для опрацювання проекту указу в Секретаріаті Президента України починається з дня одержання доопрацьованого проекту і відповідно продовжується строк його подання на підпис Президентові України.

У разі якщо під час опрацювання та погодження в установленому порядку проекту указу в Секретаріаті Президента України до проекту висловлено вмотивовані зауваження, щодо яких не досягнуто з Апаратом Ради національної безпеки і оборони України взаємоприйнятного рішення, або внесено істотні зміни, такі зауваження та зміни розглядаються Секретарем Ради національної безпеки і оборони України і доповідаються Президентові України.

Опрацьований у Секретаріаті Президента України проект указу підлягає обов'язковому погодженню в установленому порядку із Секретарем Ради національної безпеки і оборони України.

6. Секретареві Ради національної безпеки і оборони України, Главі Секретаріату Президента України забезпечувати виконання цього Указу під час підготовки та опрацювання проектів указів.

 

Президент України 

В. ЮЩЕНКО 

м. Київ
6 квітня 2006 року
N 291/2006
 

  

Опрос