Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О решении Совета национальной безопасности и обороны Украины от 6 мая 2015 года "О Стратегии национальной безопасности Украины"

Президент Украины
Указ Президента, Решение от 26.05.2015 № 287/2015

УКАЗ
Президента України

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 травня 2015 року "Про Стратегію національної безпеки України"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 Указом Президента України
 від 14 вересня 2020 року N 392/2020

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 травня 2015 року "Про Стратегію національної безпеки України" (додається).

2. Стаття 2 втратила чинність

(згідно з Указом Президента
 України від 14.09.2020 р. N 392/2020)

3. Визнати такими, що втратили чинність:

Указ Президента України від 12 лютого 2007 року N 105 "Про Стратегію національної безпеки України";

статтю 2 Указу Президента України від 8 червня 2012 року N 389 "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 8 червня 2012 року "Про нову редакцію Стратегії національної безпеки України".

4. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

5. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

Президент України

П. ПОРОШЕНКО

м. Київ
26 травня 2015 року
N 287/2015

 

 

РАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 6 травня 2015 року

Про Стратегію національної безпеки України

Розглянувши проект Стратегії національної безпеки України та попередні результати проведення комплексного огляду сектору безпеки і оборони України, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Схвалити проект Стратегії національної безпеки України та запропонувати її Президентові України для затвердження.

2. Роботу Міністерства оборони України з організації проведення комплексного огляду сектору безпеки і оборони України визнати недостатньо ефективною.

3. Кабінету Міністрів України:

1) завершити до 30 травня 2015 року виконання заходів комплексного огляду сектору безпеки і оборони України;

2) розробити та внести у місячний строк в установленому порядку на розгляд Ради національної безпеки і оборони України комплексні пропозиції щодо реформування органів сектору безпеки і оборони України;

3) забезпечувати залучення громадськості до підготовки проектів стратегічних документів з питань реформування Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів держави;

4) забезпечити підготовку до 25 червня 2015 року з метою забезпечення послідовного переозброєння Збройних Сил України та інших військових формувань на нові зразки озброєння та військової техніки проекту концепції Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на період 2016 - 2020 років;

5) затвердити у тримісячний строк нову редакцію Морської доктрини України;

6) ужити в установленому порядку заходів щодо вдосконалення законодавства у сфері безпеки і оборони України з урахуванням нової Стратегії національної безпеки України;

7) підготувати разом із Національним інститутом стратегічних досліджень і подати в установленому порядку пропозиції щодо системи індикаторів (показників) стану національної безпеки.

4. Міністерству оборони України доопрацювати у місячний строк з урахуванням зауважень Спільної робочої групи Україна - НАТО з питань воєнної реформи високого рівня проекти концептуальних документів у сфері національної безпеки і оборони.

 

Секретар Ради національної
безпеки і оборони України

О. ТУРЧИНОВ

 

СТРАТЕГІЯ
національної безпеки України

Стратегія втратила чинність
(згідно з Указом Президента України
 від 14 вересня 2020 року N 392/2020)

____________

Опрос